Autor: Dopoznania.pl
19 sierpnia, 2019Newsy

Nowe mieszkanie Wawer – dobra lokalizacja w stolicy

WWW Construction Zwoleńska 90Nowe mieszkanie z ogródkiem w dzielnicy Wawer będzie urzeczywistnieniem marzeń o życiu w należycie eleganckiej przestrzeni, której kameralne otoczenie zapewnia poczucie prywatności i bezpieczeństwa. Czy nie tego właśnie poszukujesz dla swoich najbliższych?

Deweloper WWW Construction Sp. z o.o. proponuje ciekawy projekt o ponadczasowej, klasycznej architekturze, która idealnie współgra z charakterem okolicy. Z dala od wieżowców i blokowisk o przytłaczającej atmosferze – osiedle Zwoleńska 90 urzeka spokojem i komfortem.

Osiedle składa się z zaledwie 28 nowych mieszkań z ogródkami lub łatwym do zaadaptowania poddaszem. Otacza je niska zabudowa oraz duża ilość zieleni. Wawer jest dużą i prężnie rozwijającą się dzielnicą, która ma do zaoferowania dobrze rozwiniętą infrastrukturę. Jednocześnie, znajduje się w WWW Construction Zwoleńska 90wygodnej bliskości ścisłego centrum, więc zawsze, gdy będziesz mieć ochotę na poszerzenie oferty rozrywkowej czy usługowej, możesz to zrobić na wielkomiejski sposób.

Sprawny dojazd do kluczowych arterii stolicy oraz głównych tras całego regionu, zapewnia szybkość poruszania się po okolicy. Dzielnica posiada również dobrze rozwiniętą sieć połączeń komunikacji publicznej.

Już dziś poznaj szczegóły projektu Zwoleńska 90 i przekonaj się, że możesz tam żyć wolniej, wygodniej i zdrowiej. W sprzedaży znajdują się jeszcze lokale o powierzchni od 38,85 m2 do 82,40 m2, w układzie od 2- do 4- pokojowym. Który z nich stanie się Twoją przestrzenią?