Autor: Dopoznania.pl
6 lutego, 2020Newsy

Nowe mieszkanie z widokiem na panoramę Poznania

Ataner Towarowa 39Najwyższy budynek mieszkalny w mieście, ciekawy design, doskonała lokalizacja w samym centrum Poznania – mowa o realizowanym przez spółkę Ataner projekcie Towarowa 39. Już w październiku br. obiekt ten stanie się architektoniczną wizytówką stolicy Wielkopolski.

Towarowa 39 będzie trzecim budynkiem mieszkalnym, który powstanie w pobliżu Dworca Głównego, tuż przy parku Karola Marcinkowskiego. Na 73 metrach wysokości i 22 kondygnacjach rozmieszczonych zostanie 180 nowoczesnych mieszkań. Inwestycja obejmuje lokale od 30 do 107 m2, w układach 1-, 2- i 3-pokojowych. Największe „M”, o powierzchni przekraczającej 100 m2 to w zależności od wariantu duży pokój dzienny z aneksem Ataner Towarowa 39kuchennym uzupełniony o dwie lub trzy sypialnie. Wśród wyróżników oferowanych mieszkań wskazać można przeszklenia od podłogi do sufitu, dzięki którym przyszli domownicy będą mogli podziwiać panoramę Poznania. - Budynek podzielony jest na dwie części – wysoką, głównie mieszkalną, oraz niższą – 5-kondygnacyjną, przeznaczoną właśnie na biura. Niższa część połączona jest z oddanym do użytku dwa lata temu budynkiem Towarowa 37. W ten sposób oba budynki tworzą spójną całość i ciekawą strukturę architektoniczną - wskazuje Magdalena Szulc, PR manager firmy Ataner.

Ponadto deweloper odda lokale handlowo-usługowe oraz podziemną halę garażową z 230 Ataner Towarowa 39miejscami parkingowymi. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji także siłownię oraz liczący blisko 180 m2 zagospodarowany taras na dachu. Będzie także monitoring i całodobowa ochrona.

Niezaprzeczalnym atutem inwestycji Towarowa 39 jest doskonała lokalizacja w samym centrum Poznania. W sąsiedztwie budynku znaleźć można m.in. dworzec kolejowy, Avenidę, Międzynarodowe Targi Poznański. Co więcej, w zasięgu kilkunastominutowego spaceru znajduje się poznański Stary Rynek.