Autor: Dopoznania.pl
8 stycznia, 2021Newsy

Nowe mieszkanie z widokiem na Wartę

Inwestycja mieszkaniowa Widok Warta dowodzi, że miejski styl i sąsiedztwo zieleni to możliwe do osiągnięcia połączenie. Oferowany przez Premium Properties 2 projekt realizowany jest w sercu poznańskiej Starołęki i zgodnie z planem zostanie ukończony w III kwartale 2022 roku. Dowiedz się więcej i postaw na nowe mieszkanie z widokiem na rzekę.

Powstające przy linii brzegowej Warty osiedle to wyjątkowy punk na poznańskiej mapie nieruchomości. W ramach I etapu deweloper odda dwa budynki wielorodzinne inspirowane modernizmem. Dominującą czerń i biel ożywi kolor cytrynowy. Uwagę zwracają także liczne przeszklenia złamane strukturą żaluzji.

Oferta I etapu inwestycji Widok Warta obejmuje realizację mieszkań o powierzchni od około 31 do 81 m2. Klienci zainteresowani zakupem nieruchomości w tej części Nowego Miasta w Poznaniu, wybierać mogą pomiędzy układami 1-, 2-, 3- i 4-pokojowymi. Wszystkie lokale wyposażone zostaną w balkony, a te usytuowane na parterze zyskają ogródki. Deweloper Premium Properties 2 zadbał o udogodnienia, takie jak: podziemna hala garażowa, parking naziemny, komórki lokatorskie. Z myślą o osobach niepełnosprawnych oraz rodzinach z dziećmi zastosowano łagodne podjazdy.

Zakup mieszkania na osiedlu Widok Warta polecić należy klientom poszukującym własnej enklawy spokoju w środku dużego, dynamicznie rozwijającego się miasta. Bezpośrednie sąsiedztwo rzeki oraz towarzyszących jej rozległych terenów zielonych, pozwoli mieszkańcom wpisać relaks na świeżym powietrzu w stałym rozkład dnia.

Bliskość natury nie oznacza jednak rezygnacji z wygody. Starołęka pochwalić się może doskonale rozwiniętą. W okolicy ul. Starołęckiej, gdzie powstaje inwestycja, działają m.in. sklepy, centra handlowe, punkty usługowe, lokale gastronomiczne czy ośrodki zdrowia. Całość uzupełnia rozbudowana komunikacja miejska, dzięki której w szybki i wygodny sposób można dotrzeć do centrum i innych części Poznania.