Autor: Dopoznania.pl
16 lipca, 2019Zakup inwestycyjny

Nowe ogródki Dębca. Z widokiem na park

Poszukujesz nowego mieszkania blisko centrum Poznania i jednocześnie nie chcesz rezygnować z prywatnego terenu zielonego? Sprawdź ofertę RED Real Estate Development i postaw na Dębiec, gdzie poczujesz sielski klimat życia w domku. Oferowane przez dewelopera lokale zyskają ogródki do 267 m2.  

Dębiec to dzielnica łącząca w sobie wiele zalet. Mieszkańcy tej części Poznania mogą cieszyć się sąsiedztwem Lasku Dębieckiego i parku Dębina. Bliskość centrum i dostęp do bogatego zaplecza handlowo-usługowego pozwala zachować odpowiedni balans pomiędzy wygodnym, miejskim życiem, a codziennym odpoczynkiem na świeżym powietrzu. Działający tu deweloperzy dostosowują oferty do potrzeb mieszkańców, oferując im parterowe mieszkania z dużymi ogródkami, aby w wielorodzinnych budynkach mogli poczuć sielski klimat domu jednorodzinnego. Uwagę przyciąga najnowsza oferta RED Development, który niedawno rozpoczął przedsprzedaż mieszkań w planowanym czwartym budynku Red Parku.

Największy zaprojektowany ogródek będzie miał ok. 267 m2. Roma Peczyńska, marketing manager Red Park, podkreśla, że możliwości zagospodarowania takiej przestrzeni są naprawdę ogromne. – Można postawić mały plac zabaw dla dzieci, ze zjeżdżalnią i piaskownicą. Miejsca dla roślin na pewno też nie zabraknie. Duży ogródek to znakomite miejsce do ugoszczenia rodziny i znajomych – wymienia. W ramach IV etapu Red Parku przygotowanych zostanie 9 mieszkań z ogródkami. Jedną z ich licznych zalet jest bezpośredni widok na park.

Powierzchnie mieszkań parterowych mieszczą się w przedziale od 42 do 59 m2. Nabywcy wybierać mogą pomiędzy lokalami 2- i 3-pokojowymi z osobną kuchnią lub aneksem kuchennym. Co istotne, będą wyższe niż pozostałe, a to daje duże możliwości aranżacyjne. – Oprócz tego wyróżniają je wygodne, rodzinne i różnorodne układy. To idealne miejsce dla młodej rodziny z dzieckiem, które zyska miejsce do zabawy na świeżym powietrzu pod opieką rodziców – dodaje Roma Peczyńska, podkreślając, że najszybciej sprzedają się mieszkania z największymi ogródkami, dlatego warto nie zwlekać z rezerwacją.

Red Park to także nieograniczone widoki na panoramę Poznania. Klienci zainteresowani nowym mieszkaniem na Dębcu mogą wybrać jeden z lokali umiejscowionych na wyższych kondygnacjach z tarasem lub balkonem do wyboru. W 13-piętrowym budynku znajdzie się w sumie 137 mieszkań o zróżnicowanej wielkości (od 34 do 98 m2 i układach (liczba pokoi od 2 do 4, z możliwością łączenia mieszkań).

Budowa IV, ostatniego już etapu osiedla na Dębcu ruszy niebawem. Wszystkie realizowane w ramach Red Parku budynki posiadają widny, komórki lokatorskie oraz wózkowanie. Z myślą o zmotoryzowanych deweloper zadbał o miejsca parkingowe w garażu podziemnym. Osiedle jest chronione i monitorowane.

Działania RED Development na Zielonym Dębcu nie ograniczają się tylko do budowania kolejnych mieszkań. Deweloper stara się integrować mieszkańców i angażować ich w społeczne inicjatywy. - Jako miłośnicy Dębca organizowaliśmy już spacery, akcje fotograficzne i sąsiedzką wymianę książek czy zbiórki prezentów na cele charytatywne – wspomina Roma Peczyńska. Ostatnią zorganizowaną akcją były dodatkowe lekcje historii w przedszkolach i szkołach podstawowych.

źródło: PR EXPERT