Autor: Dopoznania.pl
28 maja, 2021Newsy

Nowe Ogrody 7.0 już w sprzedaży!

Nowe Ogrody to sukcesywnie powiększana inwestycja mieszkaniowa spółki Proxin Investment. Właśnie ruszyła sprzedaż kolejnego, siódmego już, etapu przedsięwzięcia. Klienci zainteresowani zakupem nowego mieszkania w atrakcyjnej części Jeżyc, wybierać mogą pomiędzy 130 lokalami o zróżnicowanych powierzchniach i układach.

Nowe Ogrody to cieszący się sporą popularnością punkt na mieszkaniowej mapie poznańskich Jeżyc. Realizacja inwestycji wystartowała w 2012 roku. Wśród wyróżników tej propozycji wymienić można oryginalną architekturę, spore odstępy między budynkami, a także przemyślane zagospodarowanie terenu. Deweloper Proxin Investment postawił na wewnętrzny dziedziniec zamknięty dla ruchu kołowego oraz liczne zielone skwery i szereg dodatkowych udogodnień gwarantujących codzienny komfort.

Prace nad VI etapem osiedla, gdzie zawieszono już symboliczną wiechę, są na zaawansowanym etapie, a na nabywców czekają ostatnie, liczące do 98 m2, lokale. – W zależności od budynku, prace są na innym etapie. Budynek A to między innymi murowanie ścian działowych oraz prace instalatorskie. Zakończyliśmy także montaż okien. Z kolei budynek B to prace instalatorskie i hydroizolacyjne balkonów i tarasów, a także tynkowanie na poziomie parteru oraz pierwszego piętra. – mówi Piotr Łopatka, członek zarządu Proxin Investment. Zakończenie budowy tego etapu planowane jest na II kwartał 2022 roku.

Niedawno ruszyły prace związanie z VII etapem Nowych Ogrodów, w ramach którego zrealizowanych zostanie 130 mieszkań o powierzchni od 27 do 90 m2. Szeroki wybór możliwych rozwiązań sprawia, że swoje nowe mieszkanie na Jeżycach, znajdzie tu zarówno singiel, para, jak i rodzina z dziećmi. Deweloper zaplanował kawalerki oraz lokale w układach 2-, 3- i 4-pokojowych. Podobnie jak we wcześniejszych etapach do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną: plac zabaw, hala garażowa, komórki lokatorskie oraz dwa boksy rowerowe.  – Nowy etap to połączenia wysokiej jakości użytych materiałów oraz niezmiennie atrakcyjnej lokalizacji. To także kaskadowe tarasy, oświetlenie na balkonach, tarasach i ogródkach oraz narożnikowe okna zapewniające większe naświetlenie – dodaje Piotr Łopatka.

Wraz z budową najnowszego etapu ruszyła także przedsprzedaż mieszkań. Cena metra kwadratowego to 7425 zł brutto. Warto dodać, że osiedle Nowe Ogrody posiada udogodnienia podnoszące codzienny komfort. Inwestycja jest strzeżona 24 h na dobę, są także wideo domofony, windy, stojaki rowerowe. Najmłodsi mieszkańcy mogą korzystać z przyjaznych placów zabaw. Działają tu także sklepy, przychodnie, punkty usługowe oraz piekarnia. Zgodnie z przyjętym harmonogramem prace zostaną zakończone w I kwartale 2023 roku.

Mówiąc o zaletach nowych mieszkań od Proxin Investment nie można zapomnieć o atrakcyjnej lokalizacji. Jeżyce to doskonale rozwinięta dzielnica, gdzie wszystko jest pod ręką. W sąsiedztwie osiedla Nowe Ogrody nie brakuje sklepów, punktów usługowych, lokali gastronomicznych, placówek edukacyjnych czy ośrodków zdrowia, a pobliskie przystanki autobusowe i tramwajowe zapewniają swobodną komunikację z centrum i innymi częściami Poznania. Całość uzupełniają okoliczne tereny rekreacyjne, takie jak: Rusałka, Ogród Botaniczny czy Lasek Marceliński.