Autor: Dopoznania.pl
22 lipca, 2022Newsy

Nowe osiedle na Starołęce – z myślą o aktywnych

Planujesz zakup nowego mieszkania w Poznaniu? Zależy Ci na dobrym dostępie infrastruktury, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z bliskości zieleni? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest Osiedle Przy Unii.

Realizowana przez dewelopera Spravia inwestycja to miejsce skrojone na miarę potrzeb dzisiejszych klientów. Jednym z wyróżników tej oferty jest szeroki wachlarz powierzchni mieszkań. Nabywcy wybierać mogą pomiędzy lokalami w układach 2-, 3- i 4-pokojowych. Tu każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno single, pary, jak i rodziny z dziećmi. Kolejną zaletą nowego osiedla na Starołęce jest lokalizacja, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom aktywności na świeżym powietrzu.

W okolicy inwestycji nie brakuje terenów rekreacyjnych, a jednym z nich jest nowy, podzielony na strefy tematyczne park Rataje. Relaksujący spacer? Jogging? Czy ćwiczenia na świeżym powietrzu? Tu wszystko jest możliwe. Na terenie parku znaleźć można m.in. strefę StreetWorkout oraz parkour. Warto wspomnieć także o intensywnie rozrastającej się sieci dróg rowerowych z Wartostradą na czele.

Starołęka to miejsce z potencjałem, które nieustannie się rozwija. W pobliży ul. Przy Unii Lubelskiej powstają nowe chodniki, obiekty handlowe oraz placówki oświatowe. Jeżeli stawiasz na kompleksową wygodę, nowe osiedle dewelopera Spravia okaże się doskonałym wyborem. Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz swoje wymarzone „M”.