Autor: Dopoznania.pl
21 stycznia, 2020Newsy

Nowe szeregowce blisko Poznania – postaw na Koninko

Akropol Inwestycje Koninko domy szeregoweW miejscowości Koninko k. Poznania powstaje nowe osiedle dewelopera Akropol Inwestycje. Projekt obejmuje realizację dwupoziomowych nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej. Jeżeli szukasz wygodnych czterech kątów na przedmieściach, trafiłeś pod właściwy adres.

Osiedle domów szeregowych w Koninku powstaje z myślą o klientach, którzy chętnie zamienią wielkomiejski zgiełk na odrobinę spokoju we własnym ogródku. Z drugiej zaś strony osiedle powstaje w odległości 5 km od granic Poznania, dzięki czemu przyszli mieszkańcy bez problemu będą mogli korzystać z udogodnień i atrakcji stolicy Wielkopolski.

Nabywcy zainteresowani nowym domem w gminie Kórnik wybierać mogą pomiędzy lokalami w układach 4- i 5-pokojowych o powierzchni 86 m2, 104 m2, 120 m2 i 124 m2. Na parterze każdego segmentu znajdzie się salon z Akropol Inwestycje Koninko domy szeregoweaneksem kuchenny, wc oraz pomieszczenie gospodarcze. Piętro z kolei zostało zarezerwowane dla sypialni (3 lub 4) i łazienki. Wyraźny podział na część dzienną i prywatną zapewni komfort i swobodę wszystkim domownikom. Ponadto każdy dom posiadać będzie ogródek i miejsce postojowe.

Kolejnym argumentem przemawiającym na korzyść zakupu nieruchomości w Koninku jest atrakcyjna cena. Stawka za metr kwadratowy rozpoczyna się już 3537 m2. Skontaktuj się z deweloperem i wybierz swój nowy dom na przedmieściach.