Autor: Dopoznania.pl
29 września, 2020Newsy

Nowe szeregowce na Piątkowie – postaw na dom z ogródkiem

Wille Marysieńki to nowa propozycja dewelopera Pekabud Morasko Inwestycje. Projekt realizowany jest przy ulicy Teofila Mateckiego w Poznaniu – w miejscu, które spełni oczekiwania klientów, poszukujących połączenia wygody i spokoju.

W ramach osiedla oddanych zostanie dziewięć  segmentów w zabudowie szeregowej. Osoby zainteresowane zakupem nowego domu na Piątkowie, wybierać mogą pomiędzy powierzchniami mieszczącymi się w przedziale od 115 do 173 m2. W trosce o potrzeby zróżnicowanych grup nabywców, deweloper zaplanował układy 4-, 5- i 6-pokojowe. Każdy budynek, oferowany w ramach inwestycji Wille Marysieńki, dysponować będzie garażem lub zadaszonym miejscem postojowym. Całość uzupełnią zielone, prywatne ogródki. Wille Marysieńki to także rozwiązania sprzyjające naturze. W projekcie inwestycji przewidziano pompy ciepła oraz fotowoltaikę.

Dlaczego warto wybrać Piątkowo? Dzielnica ta łączy w sobie szereg zalet! Przyszli właściciele domów przy ul. Mateckiego z pewnością docenią dobry dostęp do szerokiego zaplecza handlowo-usługowego. Ponadto na terenie dzielnicy nie brakuje placówek edukacyjnych na różnych poziomach kształcenia, co czyni z tej części miasta, idealną przestrzeń do życia dla rodzin z dziećmi. Na uwagę zasługuje także sprawna komunikacja z centrum. Z drugiej zaś strony Piątkowo położone jest z dala od miejskiego zgiełku, co przekłada się na codzienny spokój i kameralną atmosferę.