Autor: Dopoznania.pl
30 sierpnia, 2019Newsy

Nowe szeregowce w Kleszczewie – poznaj zalety podmiejskiej lokalizacji

W Kleszczewie pod Poznaniem deweloper Ciepłownik Ekoinwestycje realizuje II etap Osiedla Lipowego. Na nabywców czekają nowe domy w zabudowie szeregowej, każdy o powierzchni około 100 m2. Jeżeli zależy Ci na połączeniu spokoju i wygody, poznaj szczegóły oferty i zamieszkaj w atrakcyjnej lokalizacji tylko 15 minut od Poznania.

II etap inwestycji Osiedle Lipowe obejmuje 9 nowoczesnych segmentów w układach 3-pokojowych. Domy realizowane są na działkach liczących od 190 do 303 m2. Swoje miejsce znajdą tu wszyscy, którzy z chęcią zamienią wielkomiejski zgiełk na kameralną, pełną udogodnień przestrzeń.

W bezpośrednim otoczeniu nowych domów w Kleszczewie znajdują się tereny zielone, które pozwolą przyszłym mieszkańcom na codzienny relaks na świeżym powietrzu. W sąsiedztwie znaleźć można także placówki edukacyjne, co czyni z Osiedla Lipowego II przestrzeń idealną dla rodzin z dziećmi.

Dużą zaletą jest także dobre skomunikowanie z oddalonym o 20 km Poznaniem. Do miasta można dostać się komunikacją podmiejską. Zmotoryzowanych mieszkańców ucieszy z kolei bliskość drogi ekspresowej S5  połączonej z autostradą A2.

Skontaktuj się z deweloperem i wybierz swój nowy dom w okolicach Poznania.