Autor: Dopoznania.pl
11 lipca, 2019Newsy

Nowoczesna, podmiejska propozycja

W projekcie osiedla Murowana Goślina – Stolarska i Pogodna, estetyczna architektura spotyka się z atrakcyjnymi rozwiązaniami technologicznymi i starannie wykończonymi częściami wspólnymi. Deweloper Linea Sp. z o.o. każdą z tych kwestii traktuje priorytetowo, podobnie jak funkcjonalność zastosowanych rozwiązań i lokalizację, która daje wytchnienie od codziennego pośpiechu.

To miejsce, z pewnością przypadnie do gustu osobom, poszukującym nowego domu pod Poznaniem, które chcą odpoczywać i wychowywać dzieci w kameralnej i dającej poczucie bezpieczeństwa przestrzeni. Osiedle składa się z dwóch typów nieruchomości – budynków wielorodzinnych oraz szeregowych. Mieszczą one w sobie lokale o powierzchni od 27,47 m2 do 74,94 m2, które dostępne są w układach od 1- do 4- pokojowych. W takiej różnorodności, z łatwością znajdziesz opcję, idealnie dopasowaną do swoich potrzeb.

Projekt osiedla Murowana Goślina – Stolarska i Pogodna został starannie przemyślany i wyposażony w niezbędne udogodnienia infrastrukturalne (drogi, tereny zielone, oświetlenie, parkingi, windy czy elementy małej architektury). Dla najmłodszych przewidziano dwa duże, bezpiecznie urządzone place zabaw. Zielona okolica, zachęca do aktywnego spędzania wolnego czasu, w bezpośrednim kontakcie, z kojąca zmysły naturą.

Możesz mieszkać w komfortowych warunkach, w kameralnej i zacisznej okolicy, nie tracąc jednocześnie możliwości stałego kontaktu z infrastrukturą, jaką ma do zaoferowania Poznań. Nowoczesny szynobus dowiezie Cię do stolicy Wielkopolski w zaledwie 20 minut.