Autor: Dopoznania.pl
24 stycznia, 2020Newsy

Nowoczesne apartamenty na Woli

J.W. Construction Bliska Wola TowerBliska Wola Tower to inwestycja dedykowana wszystkim, którzy poszukują swojego miejsca w Warszawie. Nowoczesne mieszkania, apartamenty inwestycyjne, biura, lokale usługowe – wszystko znajdziesz w ofercie dewelopera J.W. Construction.

Proponowana inwestycja to jeden najwyższych (aż 27 kondygnacji naziemnych!) i najbardziej efektownych obiektów na warszawskiej Woli. Wyjątkowa lokalizacja i architektura sprawiają, że Bliska Wola Tower trafia w gusta klientów, którzy poszukują prestiżowych nieruchomości w stolicy. W trzech nowoczesnych wieżach deweloper zrealizuje:

  • 892 apartamenty
  • 170 apartamentów hotelowych
  • 33 lokale usługowe
  • 380 biur

Nie zabraknie także miejsc garażowych i wind. Zlokalizowaną na Woli inwestycję polecić należy zarówno prywatnym klientom, jak i nabywcom, którzy J.W, Construction Bliska Wola Towerchcą zarobić na wynajmie nieruchomości. Bliska Wola Tower to także doskonałe miejsce na prowadzenie różnego rodzaju działalności.

To nie koniec korzyści! Do dyspozycji klientów oddano recepcję, restaurację, klub Fitness&SPA. Całość uzupełnia Central Park z fontannami, placem zabaw i boiskami.

Skontaktuj się z deweloperem J.W. Construction i postaw na lokal wyrażający Twój styl.