Autor: Dopoznania.pl
29 września, 2021Newsy

Nowoczesne domy szeregowe w Środzie Wielkopolskiej

Deweloper Renoma Inwestycje z sukcesem zamknął sprzedaż I etapu osiedla w Środzie Wielkopolskiej. Jeżeli poszukujesz nowego domu w doskonale rozwiniętej miejscowości blisko Poznania, warto zainteresować się ofertą kolejnego etapu przedsięwzięcia. Start sprzedaży już wkrótce.

W ramach inwestycji deweloper realizuje komfortowe domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 92,93 m2. Funkcjonalnie zaprojektowane wnętrza z przemyślanym podziałem na strefę dzienną i prywatną przełożą się na codzienną wygodę domowników. Parter zajmie salon z aneksem kuchenny, toaleta oraz gabinet. Z kolei piętro zarezerwowane zostało dla 3 pokoi, garderoby i dużej łazienki. Każdy z oferowanych segmentów zyska ogródek (125 m2), taras (14 m2) oraz 2 miejsca postojowe. To nie koniec korzyści. Realizowane przez Renoma Inwestycje domy wyposażone zostaną w instalację fotowoltaiczą, ogrzewanie podłogowe w łazienkach oraz rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie.

Jednym z kluczowych czynników, decydujących o wyborze nowego miejsca do życia, jest lokalizacja. Oferowana inwestycja usytuowana jest przy ulicy Za Strzelnicą w samym centrum Środy Wielkopolskiej. Tu wszystko jest pod ręką! W pobliżu osiedla działają m.in. sklepy, punkty usługowe, placówki edukacyjne czy apteki. Całość uzupełnia okoliczne jezioro z zaaranżowaną plażą oraz park. Dodając do tego sprawną komunikację z Poznaniem otrzymujemy miejsce, obok którego trudno przejść obojętnie.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz swój nowy dom w okolicy Poznania.