Autor: Iza
25 marca, 2019Newsy

Nowoczesne domy - zakończenie budowy jeszcze w tym roku

Deweloper Comfort Life Sp. z o.o., jak sama nazwa firmy wskazuje, szczególnie troszczy się o to, aby zapewnić komfortowe warunki do życia dla swoich klientów. W efekcie proponuje nowoczesne budownictwo, uzupełnione o nowatorskie rozwiązania technologiczne. Kameralny charakter inwestycji szczególnie przekona osoby, które marzą o zacisznej, spokojnej i dającej poczucie bezpieczeństwa przestrzeni do życia.

Willa Wrzos to kompleks 20 przestronnych domów w zabudowie szeregowej, które umiejętnie łączą wysokie poczucie prywatności z optymalizacją kosztów eksploatacyjnych. Powierzchnia domów waha się od 121 m2 do 206 m2. Każdy z nich dysponuje przestronnym salonem z kuchnią (od 27 m2 do nawet 45 m2), który tworzy idealną przestrzeń do organizacji życia rodzinnego w kontakcie z najbliższymi. Strefa sypialna, znajdująca się na piętrze, obejmuje 2 lub 3 pokoje (zależnie od wielkości domu) oraz 1 lub 2 łazienki. Na szczególną uwagą zasługuje także fakt, iż każda z nieruchomości posiada własny garaż oraz prywatny ogródek.

Osiedle powstaje w zacisznym i malowniczym Julianowie, który zapewnia dostęp do podstawowych udogodnień infrastrukturalnych a dzięki wygodnej bliskości Piaseczna i Warszawy, pozwala prowadzić komfortowe życie. Mnogość terenów zielonych w okolicy, zachęca do aktywnego wypoczynku. Zaledwie kilkaset metrów dzieli inwestycję od przedszkola, szkoły, sklepu czy przystanku komunikacji zbiorowej. Planowany termin ukończenia inwestycji to IV kwartał 2019 roku.