Autor: Iza
28 marca, 2019Newsy

Nowoczesne, inteligentne mieszkania w centrum Poznania

Jeżeli nosisz się z zamiarem zakupu mieszkania w Poznaniu, to postaw na taką ofertę, która swoim nowoczesnym charakterem, będzie wyprzedzać konkurencję, gwarantując długoterminową satysfakcję. Nowatorskie technologie coraz śmielej pojawiają się we wnętrzach i warto wykorzystać ten trend, stawiając na osiedle Rybaki 1.

Dlaczego jest ono tak wyjątkowe? W standardzie oferuje system inteligentnego zarządzania domem Fibaro. Jest to niezwykłe udogodnienie, umożliwiające obniżenie kosztów eksploatacyjnych, stałą kontrolę nad poszczególnymi elementami wyposażenia wnętrz oraz zapewnienie ponadprzeciętnego bezpieczeństwa dla jego mieszkańców. Ponadto, mając na uwadze coraz większą popularność, jaką cieszą się samochody elektryczne, firma Moryson Development przewidziała miejsca parkingowe, gotowe do instalacji indywidualnego systemu ładowania. To co wydaje się wizją przyszłości, może stać się już dziś Twoją codziennością.

Ponadto, budynek wyposażony jest w szereg innych udogodnień i zwraca uwagę ponadczasową, starannie dopracowaną architekturą. Planowany termin ukończenia inwestycji to IV kwartał 2019 roku, więc już całkiem niedługo, możesz przenieść się „na swoje” ciesząc nowatorsko wyposażoną przestrzenią. Obecnie w sprzedaży znajdują się jeszcze lokale o zróżnicowanej powierzchni – od 24,10 m2 do 75,50 m2. To wyjątkowe nieruchomości, które nawiązują stylem do przestrzeni loftowych a dzięki wszechstronnie wygodnej lokalizacji, umożliwiają prowadzenie prawdziwie wielkomiejskiego stylu życia.