Autor: Iza
30 kwietnia, 2019Newsy

Nowoczesne mieszkania na dobrze zaprojektowanym osiedlu

O szeroko rozumianym komforcie naszego życia, decyduje wiele aspektów. Aby wybór odpowiednio dopasowanego mieszkania okazał się możliwie najtrafniejszy, potraktuj priorytetowo nie tylko jakość budynku i jego funkcjonalność ale zwróć także uwagę na lokalizację i to, jak wykończone zostały części wspólne. Tylko połączenie tych wszystkich elementów zapewni wszechstronnie satysfakcjonującą wygodę na co dzień. Nowe mieszkania w Warzymicach, powstające w ramach Osiedla Śliwkowego dowodzą, że nie musisz się godzić na kompromisy, kupując wymarzone M.

Projekt realizuje firma Gryf Development Sp. z o.o. Sp. k., która z równie dużą starannością podchodzi zarówno do kreowania przestrzeni wewnątrz lokali jak i wokół budynku. Dlatego też, Osiedle Śliwkowe cechuje nowoczesna architektura, kameralność dająca poczucie bezpieczeństwa i szereg funkcjonalnych rozwiązań. Warto do nich zaliczyć chociażby wydzieloną strefę zabaw dla dzieci, dostępność miejsc parkingowych czy komórki lokatorskie, przynależne do każdej nieruchomości.

Mieszkania są jasne i dobrze nasłonecznione, z łatwością można je aranżować, zgodnie z indywidualnymi potrzebami – np. możliwość wydzielenia kuchni. Nowoczesne windy, znajdujące się na klatkach schodowych, obsługują wszystkie kondygnacje, łącznie z podziemną, mieszczącą halę garażową. Aby zapewnić mieszkańcom jeszcze większy komfort, do lokali przynależą ogródki, tarasy, loggie lub balkony (zależnie od kondygnacji).