Autor: Iza
17 lipca, 2019Newsy

Nowoczesne osiedle o zróżnicowanej ofercie

EcoMilan to ciekawa propozycja mieszkaniowa, na którą powinni zwrócić uwagę Ci klienci, którzy jakość i funkcjonalność zastosowanych rozwiązań, traktują w sposób priorytetowy. Szeroka oferta lokali, które znajdują się jeszcze w sprzedaży, umożliwia wybór najodpowiedniejszej opcji, bez konieczności godzenia się na daleko idące kompromisy.

Jeżeli szukasz nowego mieszkania pod Warszawą, w przyjaznym Milanówku, to wybierz osiedle od Dekpol Deweloper. Obecnie, w jego ofercie sprzedażowej, znajdują się mieszkania, zlokalizowane w czterech budynkach. Posiadają układ 2- lub 3- pokojowy, czyli najpopularniejszy, najchętniej wybierany – zarówno jeżeli chodzi o kupno mieszkania do codziennego użytku, jak i w celach inwestycyjnych.

Powierzchnia wspomnianych lokali waha się od 45,51 m2 do 85,76 m2 – każdy więc, będzie w stanie wybrać z takiej różnorodności, odpowiednią opcję dla siebie. Lokale posiadają ekspozycję na różne strony świata a do każdego z nich przynależy balkon bądź taras – ich wielkość waha się w granicach od 6,3 m2 do 93 m2.

Jeżeli opcja życia w spokojniejszej i zielonej, podwarszawskiej lokalizacji jest dla Ciebie kusząca, to postaw na EcoMilan. Ceny nieruchomości wahają się od 4 903,20 zł/m2 do 5 999,40 zł/m2. Do centrum stolicy zajedziesz w 30 minut a komfortową, kameralną atmosferę, dającą poczucie prywatności i bezpieczeństwa, docenisz każdego dnia.