Autor: Iza
10 lipca, 2019Newsy

Nowocześnie zaprojektowane mieszkania pod Poznaniem

Starannie i funkcjonalnie zaprojektowane Osiedle Gardenia, powstało z myślą o osobach, które wygodę, jaką daje dostatnia przestrzeń, traktują w sposób priorytetowy. Nowe mieszkania pod Poznaniem, położone w malowniczej i cieszącej się doskonałą renomą Rokietnicy, oferują komfort, którego poszukujesz dla swoich najbliższych

Elegancka zabudowa bliźniacza, dzięki zastosowaniu dwuspadowej konstrukcji dachu oraz stonowanej kolorystyki elewacji, znakomicie wpisuje się w charakter okolicy. Jednocześnie, starannie dobrane detale architektoniczne powodują, iż budynki prezentują się nowocześnie i niezwykle efektownie.

Projekt składa się z segmentów o powierzchni: 73 m2, 91 m2 oraz 103 m2. Wielkość działek, przynależnych do każdego z nich, waha się od 245 m2 do 295 m2.

Inwestycja od Chronos Development Sp. z o. o. Sp. k. położona jest w niewielkiej odległości od centrum Rokietnicy. Dzięki temu, jej mieszkańcy mogą swobodnie korzystać z licznych udogodnień infrastrukturalnych o charakterze: handlowym, usługowym, oświatowym, sportowym czy rozrywkowym. Jednocześnie, Osiedle Gardenia jest oddalone od granic administracyjnych Poznania, zaledwie o 5 km.

Dobra lokalizacja, w połączeniu z przestronnymi i odpowiednio doświetlonymi pomieszczeniami, tworzy rzeczywiście przyjazne warunki do życia. Osiedlając się w malowniczej Rokietnicy, będziesz mieć miasto na wyciągnięcie ręki, nie rezygnując ze spokojnego sąsiedztwa, pełnego zieleni. Planowany termin realizacji inwestycji to I kwartał 2020 roku.

 

 

Zobacz inne mieszkania w Rokietnicy