Autor: Dopoznania.pl
30 sierpnia, 2021Newsy

Nowy adres na mapie mieszkaniowej Łazarza

Planujesz zakup nowego mieszkania w Poznaniu? Zależy Ci na bliskości centrum miasta, ale jednocześnie nie chcesz rezygnować z dobrego dostępu do terenów zielonych? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest inwestycja mieszkaniowa Apartamenty na Łazarzu.

W ramach nowego projektu deweloperskiego przy ul. Kanałowej w Poznaniu, oddane zostaną trzy budynki wielorodzinne. Z myślą o zróżnicowanych preferencjach dzisiejszych klientów, inwestor zaplanował kawalerki oraz mieszkania w układach 2-, 3- i 4-pokojowych. Dzięki temu idealne „M” znajdzie tu zarówno singiel, para, jak i potrzebująca większej przestrzeni rodzina z dziećmi. Każdy lokal zyska powierzchnię dodatkową w postaci balkonu lub ogródka.

Mówiąc o Apartamentach na Łazarzu nie można zapomnieć o korzyściach wynikających z wybranej przez dewelopera lokalizacji. Łazarz to doskonale rozwinięta dzielnica Poznania, gdzie wszystko jest pod ręką. W pobliżu oferowanych mieszkań działają m.in. sklepy, restauracje, szkoły, przedszkola, przystanki komunikacji miejskiej. Dużą zaletą jest także dobry dostęp do oddalonego o mniej niż 3 km centrum. Miejski charakter inwestycji nie wyklucza jednak możliwości codziennego relaksu na świeżym powietrzu. W okolicy Apartamentów na Łazarzu położony jest Park Jana Kasprowicza.

Wysoka jakość, doskonała lokalizacja i szeroki wachlarz możliwości – wszystko to i jeszcze więcej oferuje nowa inwestycja na Łazarzu. Skontaktuj się z deweloperem i wybierz najlepsze rozwiązanie.