Autor: Iza
15 marca, 2019Newsy

Nowy adres na mapie Poznania

Kameralny budynek o nowoczesnej bryle i wyposażeniu pełnym nowatorskich rozwiązań technologicznych, powstaje w atrakcyjnej części Poznania. Jeżeli chcesz zamieszkać w otoczeniu, które będzie Cię inspirowało a jednocześnie oczekujesz wysokiej jakości i nieprzeciętnej estetyki, to koniecznie sprawdź, co do zaoferowania ma inwestycja Nova Łacina.

Będzie to budynek wielorodzinny, mieszczący lokale o dużym zróżnicowaniu powierzchni i układu. Istotną jego zaletą jest dwupoziomowa, podziemna hala garażowa oraz lokale użytkowe, znajdujące się na poziomie parteru.

Deweloper Grupa Inwest postawił na okolicę, która obfituje w nowoczesne osiedla mieszkalne, bogato rozwiniętą sieć udogodnień handlowo – usługowych oraz tereny rekreacyjne. Spełni ona oczekiwania szerokiego grona klientów, zwłaszcza tych, którzy cenią sobie możliwość prowadzenia wygodnego, miejskiego stylu życia. Bliskość uczelni wyższych, łatwy dojazd do centrum oraz dobrze rozwinięta sieć połączeń komunikacji miejskiej powodują, iż osiedle to idealnie sprawdzi się także jako inwestycja w lokal pod wynajem.

Obecnie w sprzedaży znajdują się jeszcze mieszkania o powierzchni od 32,18 m2 do 93,09 m2, w układzie od 1- do 5- pokojowym. Do lokali parterowych przynależą ogródki, zaś te znajdujące się na wyższych kondygnacjach, mają do dyspozycji balkony. Ceny rozpoczynają się od 5 900 zł/m2. Pojedyncze miejsce postojowe kosztuje 26 000 złotych, rodzinne – podwójne jest w cenie 35 000 złotych. Planowany termin ukończenia inwestycji to IV kwartał 2020 roku.