Autor: Dopoznania.pl
25 marca, 2019Newsy

Nowy dom w atrakcyjnej cenie

W podpoznańskim Kleszczewie powstaje kameralne i elegancko zaprojektowane Osiedle Pod Lipami, które przyciąga uwagę wysoką jakością dostępną w przystępnej cenie. Cała inwestycja to zaledwie cztery domy w zabudowie bliźniaczej, w których znajdują się mieszkania o powierzchni 99 m2. Do każdego z nich przynależy działka wielkości 300 m2. To przestrzeń, która z pewnością zaspokoi potrzeby Twojej rodziny!

Deweloper DOM INWESTYCJE Sp. z o.o. postawił na sprawdzony układ pomieszczeń, w układzie dwukondygnacyjnym bez skosów. Dodatkowo mieszkańcy mają do dyspozycji strych o powierzchni 15 m2, który znakomicie sprawdzi się jako przestrzeń do przechowywania. Do każdego z lokali przynależą dwa miejsca postojowe. Mieszkania z ogródkiem w okolicy Poznania zapewnią komfort porównywalny do domu jednorodzinnego, a jednocześnie okażą się znacznie tańsze w zakupie i późniejszym utrzymaniu.

Warto także wspomnieć o komfortowym położeniu Osiedla Pod Lipami. Spokojne sąsiedztwo, pełne zieleni, daje poczucie kameralności i spokoju. Optymalna bliskość trasy S5 oraz A2 stanowi gwarancję szybkiego dojazdu do Poznania oraz sprawnego poruszania się po całym regionie. Położony nieopodal Swarzędz, Kostrzyn, Kórnik czy Środka Wielkopolska, mają do zaoferowania bogato rozwiniętą infrastrukturę. Zintegrowany transport ułatwia zaś poruszanie się po okolicy, przy użyciu komunikacji zbiorowej.

Cena tych pięciopokojowych mieszkań wynosi 344 000 złotych, co daje kwotę 3 475 zł/m2. Jest to niezwykle konkurencyjna oferta, biorąc pod uwagę fakt, iż do lokalu przynależy obszerny ogródek.