Autor: Dopoznania.pl
21 września, 2021Newsy

Nowy dom w cenie mieszkania - poznaj Osiedle Olszynowa!

Zakup nowego domu w okolicy Poznania to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią przestrzeń i chętnie zamienią wielkomiejski zgiełk na kameralne sąsiedztwo i codzienny spokój. Co istotne, ceny segmentów w zabudowie bliźniaczej na przedmieściach są często niższe od cen mniejszych „M” w samym Poznaniu. Tak jest w przypadku Osiedla Olszynowa – nowej inwestycji realizowanej w Rabowicach k. Poznania.

Oferowane przez Chronos Development domy powstają w atrakcyjnej, podmiejskiej lokalizacji. Na wyciągnięcie ręki są tu niezbędne na co dzień miejsca, takie jak sklepy, punkty usługowe, ośrodki zdrowia czy placówki edukacyjne. Problemu nie stanowi także komunikacja z oddalonym o 9 km Poznaniem. Z drugiej zaś strony Osiedle Olszynowa to gwarancja codziennego spokoju i oddechu od pełnego wyzwań dnia. Zakup nowego domu w gminie Swarzędz polecić należy w szczególności rodzinom z dziećmi, którym zależy na zacisznej i bezpiecznej przestrzeni do życia.

Przyjrzyjmy się bliżej samej inwestycji. Nabywcy poszukujący nowego domu pod Poznaniem, aktualnie wybierać mogą pomiędzy segmentami o powierzchni 83,86 m2 i 91,84 m. Duży metraż przełoży się na poczucie komfortu i swobody wszystkich domowników. Całość uzupełnią przestronne, przydomowe ogrody, które doskonale sprawdzą się w roli prywatnych stref relaksu.

Wysoka jakość, dogodna lokalizacja i atrakcyjna cena – wszystko to i jeszcze więcej oferuje Osiedle Olszynowa. Skontaktuj się z biurem sprzedaży dewelopera Chronos Development i wybierz najlepsze rozwiązanie.