Autor: Dopoznania.pl
4 marca, 2020Newsy

Nowy dom z ogrodem w Warszawie

DREAM HOUSE KOMA Osiedle BielanyPoszukujesz nowego domu w Warszawie? Cenisz wielkomiejski klimat, ale jednocześnie potrzebujesz odpowiedniej dozy spokoju? Postaw na dom z ogrodem na Osiedlu Bielany! Oferta dewelopera DREAM HOUSE KOMA spełni Twoje oczekiwania.

Realizowana przy ulicy Loteryjki w Warszawie inwestycja dedykowana jest przede wszystkim rodzinom z dziećmi, które chcą połączyć zaciszne otoczenie z dobrym dostępem do wygód stolicy. Nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych powstaje w północno-zachodniej części miasta. Przyszli mieszkańcy Osiedle Bielany zyskają szybki dojazd do stacji Metro Młociny, gdzie zlokalizowany jest Park&Ride. Osoby zmotoryzowane do DREAM HOUSE KOMA Osiedle Bielanycentrum Warszawy dotrzeć mogą Wisłostradą. Jedną z największych zalet, wybranej przez dewelopera lokalizacji, jest bliskość Kampinoskiego Parku Narodowego.

Przyjrzyjmy się bliżej ofercie. Na klientów czekają funkcjonalne segmenty o powierzchni 149,50 m2. Domy składają się z parteru (przedsionek, garaż, pomieszczenie pomocnicze, schowek, schody), piętra (salon, aneks kuchenny, łazienka, pokój) oraz poddasza (4 pokoje, łazienka). Właściciele zyskają także prywatny, przydomowy ogródek liczący 24 m2 lub 150 m2.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży DREAM HOUSE KOMA i wybierz swój nowy dom od dewelopera.