Autor: Iza
15 marca, 2019Newsy

Nowy etap już w sprzedaży!

Na poznańskich Winogradach, w otoczeniu dobrze zagospodarowanym różnorodnymi udogodnieniami infrastrukturalnymi, powstaje osiedle Nowych Kosmonautów. Jeżeli chcesz stać się członkiem społeczności, zamieszkującej tę funkcjonalnie zaprojektowaną przestrzeń, to masz teraz niepowtarzalną szansę, by skorzystać z szerokiej oferty lokali, dostępnych w ramach nowego etapu.

Monday Development S.A. zdecydował się na realizację kolejnych 130 lokali mieszkalnych, którym towarzyszyć będą lokale usługowe. W ramach II etapu powstaną lokale, które czerpią z najlepszych rozwiązań, dostępnych na rynku. Duże przeszklenia, przestronne balkony, praktyczne loggie, podziemna hala garażowa, komórki lokatorskie i boksy do przechowywania rowerów to tylko część z zaproponowanych przez dewelopera udogodnień.

Dzięki wprowadzeniu bogatej puli lokali z II etapu, możesz cieszyć się nieprzeciętną swobodą wyboru i idealnie dopasować układ oraz metraż nieruchomości do własnych wyobrażeń o idealnym M. Realizacja osiedla postępuje w dynamiczny sposób, ukończenie budowy pierwszych lokali, zaplanowane zostało na I kwartał 2020 roku. Ceny rozpoczynają się od 6 150 zł/m2, co biorąc pod uwagę doskonałą lokalizację oraz wysoką jakość, jest faktycznie konkurencyjną ofertą.

Jeżeli cenisz sobie wygodę życia w mieście i chcesz w pełni czerpać z udogodnień, jakie daje nowocześnie zaprojektowana przestrzeń mieszkalna, to postaw na osiedle z perspektywami. Pospiesz się z podjęciem decyzji, dopóki masz możliwość wyboru z bogatej puli mieszkań, wprowadzonych na rynek w ramach II etapu.