19 grudnia, 2018Strona główna

Nowy etap osiedla. Aktualnie w sprzedaży atrakcyjne domy!

Czy pojęcie komfortu i ekonomii może iść w parze? Domy na osiedlu Parkeko 2.0 udowadniają, że jak najbardziej. Jest to kontynuacja zrealizowanej już części inwestycji, w skąd której wchodzą nieruchomości o wysokim standardzie wykonania oraz niepowtarzalnej, nowoczesnej bryle budynków. 

Czy pojęcie komfortu i ekonomii może iść w parze? Domy na osiedlu Parkeko 2.0 udowadniają, że jak najbardziej. Jest to kontynuacja zrealizowanej już części inwestycji, w skąd której wchodzą nieruchomości o wysokim standardzie wykonania oraz niepowtarzalnej, nowoczesnej bryle budynków.

Deweloper Invest House S.A. stawia wyłącznie na najlepsze jakościowo rozwiązania, zarówno pod względem doboru właściwych materiałów i ekip jak również lokalizacji, gwarantującej wszechstronny komfort dla przyszłych mieszkańców. W efekcie realizuje inwestycje, które cieszą się dużym uznaniem w oczach klientów, nawet tych szczególnie wymagających.

W ramach dostępnej obecnie oferty, w sprzedaży znajdują się domy w zabudowie szeregowej, o powierzchni od 116 m2 do 123 m2, w układzie 4- pokojowym. Nowoczesna, dynamiczna bryła budynków udowadnia, że zabudowa szeregowa wcale nie musi oznaczać architektonicznej nudy. Pomysłowo zaprojektowane wnętrza, są łatwe do zaaranżowania i efektywnego wykorzystania każdego m2 powierzchni. Kompleksowo zaaranżowane części wspólne, uzupełniają obraz całości. To miejsce dla ludzi z wyobraźnią, którzy lubią przełamywać schematy!

Technologia, w jakiej zrealizowane zostały budynki, umiejętnie łączy najlepsze, sprawdzone rozwiązania z nowoczesnym wyposażeniem. Dzięki temu, koszty eksploatacyjne są stosunkowo niskie a komfort użytkowania domów, nieprzeciętnie wysoki.

Zamieszkaj w wygodnej lokalizacji, na osiedlu które wyznacza trendy!