26 stycznia, 2018Strona główna

Nowy etap popularnego osiedla

Nowoczesny design, funkcjonalne wnętrza, przyjazna okolica – któż z nas nie chciałby mieszkać w takim miejscu? Wszystkie te cechy idealnie charakteryzują jedną z inwestycji przedsiębiorstwa  Ekonbud-Fadom w Zielonej Górze – Osiedle Green Home.

Nowoczesny design, funkcjonalne wnętrza, przyjazna okolica – któż z nas nie chciałby mieszkać w takim miejscu? Wszystkie te cechy idealnie charakteryzują jedną z inwestycji przedsiębiorstwa  Ekonbud-Fadom w Zielonej Górze – Osiedle Green Home. W związku z dużym zainteresowaniem ze strony nabywców deweloper podjął decyzję o rozbudowie kompleksu, tak by jeszcze więcej osób mogło czerpać radość z życia w komfortowej przestrzeni i korzystać ze wszystkich dobrodziejstw okolicy.

Green Home - Kontynuacja powiększy dotychczasowe osiedle o kolejne 64 mieszkania, które zostaną zlokalizowane w dwóch budynkach oznaczonych numerami 11 oraz 13. Ponadto w obiektach znajdą się komórki lokatorskie przynależące do każdego lokalu oraz podziemna hala garażowa z 46 miejscami postojowymi. W ofercie znalazły się "M" o popularnych metrażach od 43 do 67 m2 oraz układach 2- i 3-pokojowych. Jak zapewnia przedstawicielka Ekonbud-Fadom w niektórych z lokali zaprojektowano osobną kuchnię. Tak szeroki wachlarz lokum to wyjście naprzeciw oczekiwaniom osób, które poszukują swojego "miejsca na ziemi". Ten etap inwestycji według harmonogramu ma zakończyć się pod koniec listopada br. Aktualnie prowadzone są prace na poziomie piwnicy – przykrywany jest strop oraz ściany.

Lokale z inwestycji Green Home - Kontynuacja można nabyć już od 3 950zł/m2, biorąc pod uwagę wszystkie zalety osiedla oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły projektu to bardzo atrakcyjna stawka. Warto więc bliżej przyjrzeć tej propozycji, by mieć możliwość wyboru z większej puli dostępnych mieszkań.