Autor: Dopoznania.pl
9 lipca, 2020Newsy

Nowy Pleszew – postaw na własny dom z ogródkiem

Planujesz zakup domu w Pleszewie? Cenisz czas na świeżym powietrzu i zależy Ci na prywatnym ogródku? Doskonale się składa! Inwestycja mieszkaniowa Nowy Pleszew spełni Twoje oczekiwania. Poznaj bliżej projekt firmy KDM Deweloper.

Osiedle nowych domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej powstaje w spokojnej części Pleszewa, przy ulicy Armii Poznań. Oferta skierowana jest do szerokiego grona odbiorców o zróżnicowanych potrzebach. W ramach inwestycji oddane zostaną lokale o powierzchni do 61 do 98 m2, położone na działkach liczących od 116,18 do 278,69 m2.

Przemyślany układ pomieszczeń przełoży się na codzienny komfort przyszłych mieszkańców. Na parterze znajdzie się salon z aneksem kuchennym, toaleta oraz wiatrołap. Z kolei piętro zarezerwowano dla sypialnie (2, 3 lub 4 w zależności od metrażu) oraz łazienki. Na życzenie kupującego istnieje możliwość adaptacji poddasza. Całość zostanie wykończona w standardzie deweloperskim.

Osiedle mieszkaniowe Nowy Pleszew pochwalić się może także doskonałą lokalizacją. W okolicy nowych domów od dewelopera działają m.in.: market Kaufland, stacja paliw, przedszkole, szkoła podstawowa, Zespół Szkół Technicznych, przychodnia, szpital oraz apteka. Dodatkowym atutem jest bliskość trasy Poznań-Kalisz.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży KDM Deweloper, sprawdź aktualną ofertę i wybierz swój nowy dom w Pleszewie.