Autor: Dopoznania.pl
15 stycznia, 2020Newsy

Nowych Kosmonautów – nowe mieszkania na Winogradach gotowe do odbioru

Monday Development Nowych KosmonautówOsiedle Nowych Kosmonautów rośnie w oczach, a pierwsze lokale są już gotowe do odbioru. Jeżeli poszukujesz nowego mieszkania na Winogradach i zależy Ci na szybkiej przeprowadzce, czas zapoznać się z ofertę firmy Monday Development. Warto się pospieszyć, w sprzedaży zostały ostatnie ukończone lokale.

Pod koniec minionego roku deweloper rozpoczął przekazywanie kluczy do „M” w pierwszym z trzech budynków. Jeszcze w grudniu uzyskaliśmy prawomocne pozwolenie na użytkowanie pierwszego etapu osiedla, w związku z czym rozpoczęliśmy systematyczne przekazywanie kluczy właścicielom lokali. Budowa kolejnych dwóch budynków postępuje zgodnie z harmonogramem i za kilka miesięcy będziemy kończyć realizację całego osiedla. Miejsce, które jeszcze do niedawna było placem budowy, już niebawem będzie tętniło życiem za sprawą jego nowych mieszkańców – mówi Iwona Chmielewska, Dyrektor ds. Sprzedaży w Monday Development.

Realizowane u zbiegu ulic Naramowickiej i Serbskiej osiedle cieszy się sporym zainteresowaniem wśród klientów, którzy chcą zamieszkać na Winogradach. W całej inwestycji jak dotąd sprzedano już niemal 70% lokali. Pula dostępnych gotowych mieszkań nieustannie się zmniejsza. Monday Development Nowych KosmonautówNabywcy nadal wybierać mogą pomiędzy układami 2-, 3- i 4-pokojowymi. Warto dodać, że kupujący mogą skorzystać z atrakcyjnego harmonogramu płatności 10/90. W praktyce oznacza to, że 10% wartości mieszkania wpłacić należy po podpisaniu umowy deweloperskiej, a pozostałe 90% dopiero po odebraniu kluczy.

Właściciele mieszkań na osiedlu Nowych Kosmonautów poza nowoczesnymi czterema kątami zyskają atrakcyjną lokalizację, łączącą w sobie bliskość centrum i zieleni. W pobliżu nie brakuje m.in. sklepów, punktów usługowych, szkół, przedszkoli oraz przystanków komunikacji miejskiej. Na uwagę zasługuje także szybki dostęp do Parku Cytadela – jednego z ulubionych terenów rekreacyjnych poznaniaków.