Autor: Dopoznania.pl
22 lipca, 2019Newsy

Nowym dom pod Poznaniem – postaw na Osiedle Chabrowe

Nowe domy z ogródkiem w okolicy Poznania to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących połączenia wysokiej jakości i korzystnej ceny. Podmiejskie osiedla to także gwarancja kameralnej atmosfery bez rezygnacji z dostępu do licznych wygód. Poznaj Osiedle Chabrowe!

Zaciszna atmosfera, pozbawiona nadmiernego zgiełku, jaki generuje miejski ruch uliczny, brak natężenia tłumów w godzinach szczytu oraz prawdziwie relaksująca cisza w nocy to zalety, które skutecznie przemawiają do wielu osób. Stąd też tak duża popularność inwestycji o podmiejskim charakterze. Jedną z ciekawszych propozycji, składającą się z nowych domów pod Poznaniem, jest Osiedle Chabrowe.

Realizowana w Tulcach pod Poznaniem inwestycja deweloperska, gwarantuje przyjazną i dającą poczucie bezpieczeństwa atmosferę. Nie oznacza to jednocześnie konieczności rezygnacji z dostępu do infrastruktury o zróżnicowanym charakterze. Zakład Robót Budowlanych TEELDOM Sp. z o.o. Sp.J. umiejętnie wybrał lokalizację, łączącą zaciszną atmosferę z bliskością dużego ośrodka miejskiego. To najbardziej pożądane połączenie, które skutecznie przemawia do wyobraźni osób, poszukujących idealnie wyważonego miejsca do życia.

Osiedle Chabrowe przyciąga także znakomitym stosunkiem jakości do ceny. Przestronne domy, zaspokoją potrzeby wszystkich członków Twojej rodziny, a koszt ich zakupu będzie porównywalny do nabycia znacznie mniejszego mieszkania w Poznaniu. Zapewnij swoim dzieciom prywatność we własnych pokojach, ciesz się przestronnym salonem a wyjściem na taras i mieszkaj tak, jak od dawna o tym marzyłeś.

Poznaj inne oferty nowych domów w Tulcach