Autor: Dopoznania.pl
27 lutego, 2019Newsy

Odbierz mieszkanie jeszcze w tym roku

Poszukujesz komfortowego „M” w Poznaniu? Stawiasz na połączenie wysokiej jakości, korzystnej ceny i dobrej lokalizacji? Zależy Ci na szybkiej przeprowadzce? Poznaj najnowszą inwestycję mieszkaniową New House Development. Odbiór kluczy jeszcze w tym roku!

Oferowane osiedle powstaje w spokojnej części Poznania, przy ulicy Bielskiej. Zgodnie z zamysłem dewelopera miejsce to kusić będzie przytulną, rodzinną atmosferą. Dwukondygnacyjne budynki połączą w sobie zalety typowe dla mieszkań i domów. Na klientów czekają niezależne lokale zapewniające maksimum komfortu i swobody. W ofercie znaleźć można mieszkania parterowe liczące 55,5 m2. Do każdego z nich przynależy garaż o wielkości 14,7 m2 oraz ogród o powierzchni od 80 do 174 m2. Drugi wariant to mieszkania położone na drugiej kondygnacji o metrażu 59,90 m2. Nabywcy, którzy zdecydują się na ten typ nieruchomości zyskają także garaż liczący 14,8 m2 oraz duży taras o wielkości 27,6 m2. Osoby potrzebujące większej przestrzeni skorzystać mogą z opcji łączenia mieszkań, osiągającym przestronne miejsce do życia o powierzchni 115,40 m2

Osiedle przy ulicy Bielskiej to wyjątkowe miejsce na mapie poznańskich nieruchomości. Wygodna przestrzeń i zewnętrzna powierzchnia dodatkowa to gwarancja pełnego zadowolenia. Przynależne ogrody i tarasy pozwolą mieszkańcom na codzienny relaks na świeżym powietrzu. A to wszystko w atrakcyjnej, spokojnej części Dębca. Połączenie kameralnej atmosfery i dobrego dostępu do centrum Poznania przełożą się na codzienną wygodę. W sąsiedztwie nowych mieszkań od dewelopera znaleźć można m.in. sklepy, centra handlowe, punkty usługowe oraz lokale gastronomiczne. Rodziny z dziećmi z pewnością ucieszy bliskość placówek edukacyjnych. Dodając do tego dobry dostęp do komunikacji miejskiej otrzymujemy miejsce, w którym warto zamieszkać. A to nie koniec zalet zaproponowanej lokalizacji. W poszukiwaniu odpoczynku domownicy będą mogli wybrać się na Wzgórze Papieskie, na Łęgi Dębińskie czy nad okoliczne stawy.

Skontaktuj się z deweloperem, poznaj wszystkie szczegóły oferty i zamieszkaj na swoim jeszcze w tym roku!