Autor: Iza
13 maja, 2019Zakup inwestycyjny

Odbiór jeszcze w tym roku!

Cenisz sobie możliwości, jakie zapewnia Kraków ale wolisz mieszkać w jego wygodnym sąsiedztwie? Osiedle Krakowskie Przedmieście powstało więc z myślą właśnie o Tobie! Nowoczesne, funkcjonalnie zaprojektowane i w pełni zaaranżowane w ramach części wspólnych osiedle, posiada jeszcze jedną, niezaprzeczalną zaletę. Zakończenie jego budowy, zaplanowane zostało na koniec czerwca 2019 roku, zaś termin przeniesienia prawa własności, ustalono na koniec września 2019 roku. Już niebawem więc, możesz przenieść się „na swoje”

Osiedle ma kameralny charakter, zapewnia spokojną atmosferę a dzięki lokalom usługowym, oferuje łatwy dostęp do podstawowej infrastruktury. Mieszkania, znajdujące się na parterze dysponują ogródkami, zaś te na wyższych piętrach – balkonami. W podziemnej kondygnacji znalazła się hala garażowa.

Deweloper Orion Investment S.A. informuje, iż w ramach sprzedaży inwestycji znajdują się jeszcze lokale o powierzchni od 30,68 m2 do 86,76 m2, w układzie od 1- do 3- pokojowym. Ich ceny wahają się od 165 672 złotych do 454 860 złotych.

Postaw na Krakowskie Przedmieście i przekonaj się, że możesz pozwolić sobie na więcej. Za cenę niewielkiego lokalu w Krakowie, możesz mieć przestronne mieszkanie w Skawinie, która swoją spokojniejszą atmosferą będzie stwarzać znacznie przyjaźniejsze warunki do życia. Jednocześnie jest położona na tyle blisko stolicy Małopolski, iż z łatwością będziesz mógł korzystać z jej udogodnień, kiedy tylko zechcesz!