Autor: Iza
19 marca, 2019Newsy

Odbiór już w tym roku!

Szybko i sprawnie przenieś się do wygodnej przestrzeni mieszkalnej z całą swoją rodziną, korzystając z atrakcyjnej oferty inwestycji Uradzka 5. Kameralne osiedle o klasycznej architekturze, uzupełnione zostało o szereg nowoczesnych rozwiązań architektonicznych. Dzięki temu zapewnia wysoki standard życia. Wysoka jakość zastosowanych przez AT Inwest Sp. z o.o. Sp. K. materiałów oraz staranność w kwestii wykończenia, owocują komfortem, którego poszukujesz dla swoich najbliższych.

Powierzchnia użytkowa domów wynosi 100,6 m2. Ich projekt przewiduje dużą elastyczność w zakresie adaptacji pomieszczeń, dlatego też, na zaproponowanej powierzchni można wygospodarować do pięciu wygodnych pokoi. Przynależne do budynków ogrody, pozwalają swobodnie wygospodarować odpowiednią przestrzeń do wypoczynku i relaksu.

Co szczególnie istotne, zakończenie inwestycji, zaplanowane zostało na czerwiec 2019 roku, więc już całkiem niebawem możesz się przenieść do wymarzonego domu. Budynki posiadają układ trzykondygnacyjny. Na parterze znajduje się salon, kuchnia i WC. Z salonu prowadzi bezpośrednie wyjście na taras, stanowiący integralną część ogrodu. Piętro podzielone zostało na dwa pokoje i łazienkę a na poddaszu deweloper zaproponował kolejną sypialnię, łazienkę i garderobę. Oczywiście układ ten może być modyfikowany w dużym stopniu.

W obecnie realizowanym etapie, dostępnych jest jeszcze pięć domów. Powierzchnia przynależnych do nich ogródków waha się od 42,70 m2 do 107 m2.  Jesteś gotowy na zmiany?