Autor: Dopoznania.pl
11 lipca, 2019Zakup inwestycyjny

Oferta mieszkań na poznańskim Piątkowie

Już tylko trzy mieszkania, znajdują się w ofercie osiedla Stróżyńskiego 11 etap I. To ostatnia szansa, by zamieszkać w komfortowych warunkach, na pełnym udogodnień i terenów zielonych Piątkowie. Szukasz nowego mieszkania w Poznaniu, które zostało już wybudowane i pozwala cieszyć się atrakcyjnym stosunkiem jakości do ceny? Znakomicie trafiłeś!

Oferta od dewelopera Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o. przekonuje do siebie mnogością nowoczesnych rozwiązań oraz lokalizacją, która pozwoli prowadzić wygodny, miejski tryb życia, w znacznie spokojniejszym wydaniu. To trafne połączenie dla rodzin, poszukujących rzeczywistego komfortu, w otoczeniu zróżnicowanych udogodnień.

Pośród ostatnich, wolnych lokali znajdują się dwa mieszkania o układach 3-pokojowych. Posiadają one powierzchnię około 68m2. Każde z nich znajduje się na trzecim piętrze i z powodzeniem zaspokoi potrzeby Twojej rodziny. Jeżeli masz większe oczekiwania względem przestrzeni lub potrzebujesz dodatkowego pomieszczenia, pełniącego funkcję gabinetu bądź pracowni, to powinna Cię zainteresować propozycja nieruchomości 4- pokojowej. Jest to mieszkanie o powierzchni 79,6 m2, które znajduje się na trzecim piętrze.

Ceny wymienionych lokali wahają się od 409 150 złotych do 481 250 złotych. To sprawia, że oferta osiedla Stróżyńskiego 11 etap I wyróżnia się konkurencyjnością na wielu poziomach. Już dziś zapoznaj się ze szczegółami inwestycji i przekonaj jak trafnie realizuje także Twoje oczekiwania.