Autor: Iza
12 kwietnia, 2019Newsy

Oferta promocyjna na Osiedlu Rozalin

Nowy dom w Lusówku, pełen udogodnień i ciekawych rozwiązań przestrzennych, może stać się idealnym miejscem do życia dla Twojej rodziny. Teraz jest ku temu znakomita okazja, ponieważ na Osiedlu Rozalin w Lusówku, pozostał ostatni już dom na działce nr 134, który można kupić w atrakcyjnej, promocyjnej cenie.

Ta okazała nieruchomość, o powierzchni całkowitej 140,37 m2 oferuje 4- pokojowy układ. Jest to dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej. Proponowana nieruchomość to segment wewnętrzny, do którego przynależy prywatny ogród i garaż, znajdujący się w bryle budynku. Dwukondygnacyjny układ, zawiera w sobie: salon z jadalnią, kuchnię, toaletę i garaż na parterze oraz trzy sypialnie i łazienkę na użytkowym poddaszu.

Tylko teraz, masz okazję kupić nowy dom w Lusówku w cenie 427 000 złotych. Ta niezwykła oferta od dewelopera Novum Plus, daje możliwość zamieszkania w wygodnym domu, wchodzącym w skład pomysłowo zaprojektowanej inwestycji, ponosząc koszty, porównywalne do zakupu mieszkania w centrum Poznania.

Zaproś swoja rodzinę na Osiedle Rozalin w Lusówku a każdy jej członek doceni komfort, jaki zapewniają tego typu nieruchomości. To właśnie tam, wysoka jakość spotyka się z pomysłowym układem wnętrz a starannie zaaranżowane części wspólne, efektywnie uzupełniają całość. Podaruj swoim bliskim możliwość codziennego kontaktu z naturą, nie rezygnując z sąsiedztwa dużego ośrodka miejskiego. Wybierz mądrze, wybierz na lata!

 

Zobacz nowe domy w Lusówku pod Poznaniem