Autor: Dopoznania.pl
23 czerwca, 2020Zakup inwestycyjny

Okno dla biznesu - lokal dostosowany do potrzeb przy Rybaki 1

Niby na uboczu, w zacisznym, kameralnym zakątku, a jednak w samym centrum Poznania. Wszędzie blisko, na wyciągnięcie ręki - do teatrów, kin, centrum handlowego, na spacer po Starym Rynku, czy spotkanie ze znajomymi w korycie Warty. Modernistyczna bryła budynku, inspirowana twórczością holenderskiego malarza Pieta Mondriana, wyróżnia się na tle zabytkowych kamieniczek, ale też subtelnie z nimi współgra.

Ukończona inwestycja Moryson Development, mieszcząca się przy ulicy Rybaki 1, to jedna z najnowocześniejszych ofert mieszkań i lokali użytkowych w Poznaniu przeznaczona dla tych, którzy chcą cieszyć się urokami miejskiego życia.  Inwestor zadbał nie tylko o nowoczesność w bryle budynku, ale także o wykończenie. Elegancka klatka schodowa, windy, możliwość instalacji systemu inteligentnego domu, który będzie można założyć w każdym mieszkaniu, z pewnością podnoszą standard lokali mieszkalnych. Dodatkowo zaplanowano miejsca parkingowe ze stacjami do ładowania pojazdów elektrycznych. Rybaki 1, to znakomite miejsce do zamieszkania, ale również doskonały punkt do rozpoczęcia, czy kontynuacji własnej działalności.

Otaczająca nas rzeczywistość narzuciła nam pewne standardy, również standardy pracy. Wiele osób musiało z dnia na dzień zacząć pracować z domu. I jak się okazuje, taka forma wykonywania codziennych obowiązków u wielu z nas pozostanie. Narzuci nam to więc nowy rytm, w którym zaczniemy doceniać bliskość miejsc - rozrywki, szybkichzakupów, wypoczynku, czy dbania o siebie. Aromatyczna kawa dwa piętra niżej? Fryzjer i kosmetyczka w 10 sekund od wyjścia z mieszkania? Podpisanie ważnej umowy 'po sąsiedzku'? Rybaki 1 ma na to wszystko rozwiązanie.

Na parterze budynku znajdują sięlokale usługowo-użytkowe, do których wejść można bezpośrednio z ulicy. Przeszklone witryny nadają urok i elegancję budynkowi. Deweloper, będąc w pełni elastycznym partnerem biznesowym, wyszedł naprzeciw oczekiwaniom rynku i dostosował swoją ofertę do potrzeb Klientów. Stworzył trzy podstawowe rozwiązania, które absolutnie wzmacniają atrakcyjność tej inwestycji.

Po pierwsze, pierwotnie dostępne trzy lokale użytkowe zamieniono w jeden duży lokal o łącznej powierzchni 199,30 m2. W razie potrzeby, przestrzeń można pomniejszyć i dostosować do wymagań Klienta.

Po drugie, lokal ten stał się pomieszczeniem na wynajem. Partner biznesowy nie ma konieczności nabycia lokum, co daje fantastyczną opcję dla osób, które nie mają wymaganego kapitału początkowego, przy takich zakupach. Cena najmu wynosi 65 zł/m2 netto (vat 23%).
Po trzecie - powierzchnia najmu dostępna jest od zaraz!

Atrakcyjna, znakomicie skomunikowana lokalizacja, przyRybaki 1, czyni to miejsce idealne pod dowolną działalność usługową - kancelarię, biuro, stylową pracownię, showroom, gabinet, czy kawiarnię.

Wszyscy lubimy wygodę. Zarówno mieszkańcy apartamentowca, jak i okoliczni sąsiedzi, zapewne docenią bliskość miejsc biznesowych potencjalnych najemców. Najemcy natomiast będą mieli możliwość rozwoju i pozyskania stałych Klientów - lokatorów budynku, okolicznych mieszkańców, jak i osób odwiedzających Poznań. Każdy może tu bez problemu dotrzeć. Rybaki 1 czeka na Twój biznes.