Autor: Iza
19 lutego, 2019Newsy

Okolica, która da Ci wiele możliwości

Prężnie rozwijające się Naramowice, przyciągają osoby, które chcą mieszkać w dobrze nasyconej infrastrukturalnie okolicy, bez stałego narażania się na tłok i hałas, charakterystyczny dla ścisłego centrum. Powstające w tej dzielnicy Osiedle Karpia 22 przekona Cię ponadto szeregiem walorów jakościowych i funkcjonalnych.

Jednakże jedną z kluczowych zalet inwestycji jest jej położenie. Z jednej strony, w pobliżu osiedla znajdują się tereny nadwarciańskie, które pozwalają na aktywny wypoczynek, w kontakcie z kojącą zmysły naturą. Okolica generalnie ma zielony charakter a przebiegająca w odpowiedniej odległości od inwestycji trasa nr 92, ułatwia sprawne poruszanie się po mieście i całym regionie, nie eksponując mieszkańców na hałas ruchu samochodowego. Deweloper RED Co. postawił na Naramowice także ze względu na ich doskonałe skomunikowanie z centrum Poznania. Planowana budowa linii szybkiego tramwaju, jeszcze bardziej poprawi tę sytuację.

Aby zaspokoić przeważającą część codziennych potrzeb, całej Twojej rodziny, wcale nie będziesz musiał opuszczać dzielnicy. W zasięgu kilkuminutowego spaceru znajdują się placówki oświatowe, przeznaczone dla różnych grup wiekowych dzieci, sklepy, punkty usługowe o różnym charakterze, obiekty sportowe, placówki ochrony zdrowia, kościół oraz punkty o charakterze gastronomicznym.

Spokojny charakter okolicy, w połączeniu z elegancką i nowoczesną architekturą, tworzą kompilację, która z pewnością przemówi do Twojej wyobraźni.