Autor: Dopoznania.pl
25 lutego, 2020Newsy

Osada Kolorowa z pozwolenie na użytkowanie – sprawdź ofertę mieszkań na Maślicach

Omega Buildings Osada KolorowaPlanujesz zakup nowego mieszkania we Wrocławiu i zależy Ci na szybkiej przeprowadzce? Doskonale się składa! I i II etap inwestycji Osada Kolorowa mają już pozwolenie na użytkowanie. Sprawdź ofertę mieszkań od dewelopera na Maślicach. W sprzedaży ostatnie lokale.

 

17 i 18 grudnia Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego dla miasta Wrocławia wydał pozwolenie na użytkowanie I etapu (klatka C, D) i II etapu (klatka E,F) osiedla Osada Kolorowa. Klienci zainteresowani zakupem mieszkania od dewelopera muszą się pospieszyć, w aktualnej ofercie znaleźć można ostanie dostępne „M”. Kupujący wybierać mogą pomiędzy następującymi lokalami:

  • C.3.12 – 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 102,70 m2; antresola, balkon, taras; cena 4 507 zł/m2  
     
  • E.1.10 – 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 94,30 m2; ogród; cena 5 037 zł/m2

Inwestycja posiadać będzie niezbędną infrastrukturę, w tym parking podziemny, naziemne miejsca postojowe, chodniki, skwery, plac zabaw, Omega Buildings Osada Kolorowaoświetlenie, wiaty śmietnikowe. Do zakupu nowego mieszkania od dewelopera Omega Buildings przekonuje także atrakcyjna lokalizacja. W pobliżu Osady Kolorowej znaleźć można m.in.: sklepy i punkty usługowe, stadion miejski, zespół szkolno-przedszkolny i inne.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży i postaw na własne cztery kąty na Maślicach.