Autor: Dopoznania.pl
14 kwietnia, 2021Newsy

Osada za Lasem – nowe osiedle w Chwałkówku

Osada za Lasem to nowa inwestycja, powstająca w Chwałkówku k. Poznania. Oferowane przez PHI Nieruchomości osiedle łączy w sobie atrakcyjną cenę, wysoką jakość i dogodną lokalizację z zachowaniem dobrego dostępu do niezbędnej infrastruktury i terenów zielonych. Jeżeli planujesz zakup nowego domu pod Poznaniem, trafiłeś pod właściwy adres!

I etap Osady za Lasem pomyślany został jako kameralne osiedle 11 domów wolnostojących w zabudowie bliźniaczej. Na nabywców czekają przestronne segmenty parterowe o powierzchni 122 i 137 m2 do wyboru. Oferowane domy zaprojektowane zostały w formie dwóch brył przecinających się pod kątem prostym, z dachami skośnymi dwuspadowymi. Na uwagę zasługują duże przeszklenia, gwarantujące dobre doświetlenie pomieszczeń. Powstające w ramach nowego osiedla w Chwałkówku budynki, usytuowane są na działkach liczących od 700 do 1000 m2. Ponadto każdy z domów posiadać będzie taras, dojazd z kostki brukowej, garaż oraz własne miejsce parkingowe.

Realizujący osiedle, deweloper PHI Nieruchomości, postawił na lokalizację zapewniającą mieszkańcom codzienną wygodę. W pobliżu inwestycji znaleźć można m.in. sklepy, stację benzynową, szkołę czy przedszkole. Problemu nie stanowi także komunikacja z Poznaniem i Gnieznem. Sprawny dojazd zapewnia droga ekspresowa S5. Niezmotoryzowani mieszkańcy skorzystać mogą z połączenia PKP. Po pełnym obowiązków dniu nieocenione okaże się spokojne sąsiedztwo własnego „M” oraz pobliski las idealny na jogging czy odprężający spacer.

Skontaktuj się z deweloperem i wybierz swój nowy dom na przedmieściach.