Autor: Dopoznania.pl
21 listopada, 2019Newsy

Osada Zielona – sprawdź ofertę kawalerek i mieszkań 2-pokojowych na Złotnikach

Planujesz zakup nowego mieszkania we Wrocławiu? Zależy Ci na połączeniu dobrej lokalizacji i wysokiej jakości? Inwestycja deweloperska Osada Zielona to właściwy adres!

Realizowane u zbiegu ulic Pohalańskiej i Halickiej osiedle dedykowane jest osobom, które cenią kameralne sąsiedztwo i jednocześnie nie chcą rezygnować z dostępu do wygód dużego miasta. Osada Zielona położona jest w zachodniej części Wrocławia, na terenie dzielnic Złotniki. W pobliżu nowych mieszkań od dewelopera Omega Buildings znaleźć można: Park Leśnicki, ścieżki rowerowe i biegowe, plac zabaw oraz Park Złotnicki z pełną infrastrukturą sportowo-rekreacyjną (siłownia plenerowa, boisko do koszykówki, tor do jazdy na rolkach, trasy spacerowe, plac zabaw).

Z drugiej zaś strony Złotniki pochwalić się mogą rozwiniętą infrastrukturą. Mieszkańcy Osady Zielonej na wyciągnięcie ręki mieć będą m.in. sklepy, szkołę, przedszkola, siłownię, urząd poczty, restaurację oraz Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka. Na uwagę zasługuje również sprawna komunikacja z centrum i innymi częściami Wrocławia.

Aktualna oferta osiedla deweloperskiego Osada Zielona obejmuje komfortowe kawalerki oraz mieszkania 2-pokojowe. Powierzchnia najmniejszych wynosi około 27 m2, z kolei największe liczą około 56 m2.  W zależności od usytuowania w budynku, lokale posiadają atrakcyjne powierzchnie dodatkowe, w postaci dużych balkonów, tarasów, ogródków oraz ogrodów zimowych. Warto dodać, że deweloper zadbał także o podziemne garaże i komórki lokatorskie.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży Omega Buildings i wybierz mieszkanie dopasowane do Twoich potrzeb.