Autor: Dopoznania.pl
21 kwietnia, 2022Newsy

Osiedle Aura już w sprzedaży – zamieszkaj w willi przy parku

Ruszyła sprzedaż nowej inwestycji dewelopera Chronos Development. Osiedle Aura – Wille przy Parku oferuje przestronne domy z ogródkami. Liczące 141 m2 i 160 m2 segmenty w zabudowie bliźniaczej polecić należy w szczególności rodzinom z dziećmi, dlatego jeżeli Ty i Twoim bliscy poszukujecie idealnych czterech kątów, czas na Komorniki.

Zakup nowego domu pod Poznaniem to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zamienić wielkomiejski zgiełk na kameralny klimat i błogi relaksu dostępny tuż za przysłowiowym progiem.  Okoliczne miejscowości, takie jak Komorniki są dobrze skomunikowane z Poznaniem, dzięki czemu nabywcy nieruchomości na przedmieściach nie muszą rezygnować z życia zawodowego czy towarzyskiego. To właśnie tam powstaje Aura – nowe osiedle od Chronos Development.

W ramach inwestycji w Komornikach oddane zostaną nowe domy w zabudowie bliźniaczej. Proponowane segmenty liczą 141 i 160 m2. Ustawne, dobrze przemyślane wnętrza dają duże możliwości aranżacyjne. W Aurze to klient decyduje o ilości i wielkości sypialni. Wolisz wydzielić miejsce na gabinet? Nie ma problemu! Mniejsze segmenty pozwalają na wygospodarowanie od 3 do 5 pokoi, z kolei większe od 4 do 6.

Co istotne, nabywca w cenie zakupu domu zyskuje pakiet premium, który obejmuje m.in.: ogrzewanie podłogowe parteru domu oraz łazienki na piętrze, elektryczne rolety zewnętrzne, ogrodzenie frontowe z bramą wjazdową sterowaną elektrycznie, bramę garażową sterowaną elektrycznie czy elementami elewacji z naturalnego drewna. To nie koniec zalet nowego osiedla przy ul. Młyńskiej w Komornikach. Wszystkie segmenty w inwestycji Aura posiadają duże działki o powierzchni co najmniej 480 m2.

Projekt firmy Chronos Development realizowany jest w willowej części Komornik, sąsiadującej z Wielkopolskim Parkiem Narodowym. Bliskość zieleni w połączeniu z doskonale rozwiniętą infrastrukturą i dobrym skomunikowaniem z Poznaniem, pozwala osiągnąć balans, który staje się bezcenny w dzisiejszych czasach.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz swój nowy dom pod miastem.