Autor: Dopoznania.pl
5 listopada, 2019Newsy

Osiedle Bartnicza - IV etap już w sprzedaży!

Neobis Osiede BartniczaPowstająca na poznańskich Zawadach inwestycja Osiedle Bartnicza to dowód na to, że nowe mieszkania od dewelopera mogą być wykonane z wysokiej jakości materiałów, mieć przemyślany i funkcjonalny rozkład, a do tego być w bardzo dobrej (niskiej!) cenie. Spółka Neobis wprowadziła na rynek pierwotny ofertę z IV etapu inwestycji. Do kogo skierowana jest propozycja?

Ofertę polecić należy osobą, dla których ważny jest łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, sąsiedztwo podstawowych punktów handlowo-usługowych, bliskość centrum i terenów rekreacyjnych. Propozycja dewelopera jest skierowana także do klientów ceniących wygodę – w nowoczesnej i estetycznej Neobis Osiedle Bartniczabryle budynku będzie znajdowała się winda oraz podziemny parking.

Dodatkowo nieruchomość zostanie zaopatrzona w instalacje do monitoringu, telewizji kablowej i szerokopasmowego Internetu. Projekt dewelopera Neobis jest dedykowany singlom, studentom, małżeństwom, rodzinom z dziećmi i seniorom. Każdy – bez względu na etap w życiu – znajdzie lokal o idealnym dla siebie układzie. W IV etapie Osiedla Bartnicza są bowiem dostępne nowe mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe o metrażach w przedziale 25,87 – 59,46 m2. Każde posiada powierzchnię dodatkową w postaci balkonu lub loggii.

Planowany termin zakończenia IV etapu to I kwartał 2021 r. Lepiej jednak nie odkładać decyzji o zakupie lokalu mieszkalnego na Zawadach – tym bardziej teraz, kiedy część nowych „M” jest objęta wyjątkową promocją.