27 czerwca, 2016Newsy

Osiedle blisko natury

Novum Plus przygotowało idealną ofertę dla osób ceniących kontakt z naturą. Osiedle Błękitny Staw to gwarancja mieszkania w sąsiedztwie przyrody.

Novum Plus przygotowało idealną ofertę dla osób ceniących kontakt z naturą. Osiedle Błękitny Staw to gwarancja mieszkania w sąsiedztwie przyrody.

Deweloper oferuje przestronne obiekty zlokalizowane w Biedrusku (gmina Suchy Las). W pobliżu znajdują się plac zabaw oraz liczne tereny rekreacyjne. Mieszkańcy gminy mają dostęp do pełnej infrastruktury. Nieopodal są też m.in. szkoły oraz obiekty sportowe. Staw, las, czyste powietrze, cisza oraz spokój to zalety mieszkania z dala od centrum miasta. Z drugiej strony, dojazd do serca Poznania zajmie jedynie 15 minut.

Inwestycja została wyposażona w niezbędne instalacje. Wszystkie podjazdy oraz chodniki utwardzono betonową kostką brukową. Na terenie osiedla zamontowano także oświetlenie. Oferta domów jednorodzinnych zapewni nam prywatność i pozwoli w pełni cieszyć się z uroków życia w malowniczej miejscowości.

Osiedle Błękitny Staw to nie tylko uroki życia blisko natury. Deweloper przygotował dla potencjalnych klientów kilka niespodzianek. Pierwszą z nich jest prezent powitalny dla nowych lokatorów w postaci elementu wyposażenia dodatkowego. Szczegóły akcji poznamy w biurze sprzedaży dewelopera. Wszyscy klienci otrzymają również 5 lat rękojmi na wybrany przez nich dom. To gwarancja, dzięki której możemy spać spokojnie i nie martwić się o bezpieczeństwo naszych bliskich.