29 maja, 2013Strona główna

Osiedle Bnińskie gotowe!

Takie chwile jak ta są ulubionymi momentami w pracy deweloperów. R.F. Construction może się pochwalić ukończonym już Osiedlem Bnińskim pod Kórnikiem. Jak widać na poniższych zdjęciach...

Takie chwile jak ta są ulubionymi momentami w pracy deweloperów. R.F. Construction może się pochwalić ukończonym już Osiedlem Bnińskim pod Kórnikiem (sprawdź inne inwestycje dewelopera). Jak widać na poniższych zdjęciach, wszystko jest już gotowe na przyjście nowych lokatorów. Każdy budynek został doprowadzony do porządku, zarówno od wewnątrz, jak i zewnątrz. Ziemia została wyrównana, ogrodzenie położone. Do pełni szczęścia brakuje tylko zielonego trawnika, ale i tym już zajął się deweloper – a teraz wszystko w rękach natury i pogody.

Osiedle Bnińskie oferuje przede wszystkim 3-pokojowe domy w zabudowie szeregowej o metrażu od 69 m2 do 75 m2. Ponadto w ofercie znajduje się ostatni dom jednorodzinny liczący 135,5 m2 powierzchni. Każdy z nich jest oddawany w stanie deweloperskim. Do dyspozycji mieszkańców będzie prywatny ogródek, garaże lub miejsca postojowe zaraz przy budynku.

Zobacz inne inwestycje w gminie Kórnik.