Autor: Dopoznania.pl
15 marca, 2021Newsy

Osiedle Bojerowa – nowe domy blisko Jeziora Kierskiego

Planujesz zakup nowego mieszkania pod Poznaniem? Zależy Ci na bliskości przyrody i jednocześnie nie chcesz rezygnować z codziennej wygody? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest Osiedle Bojerowa – nowa propozycja GGW Development.

Oferowane osiedle powstaje u zbiegu ulic Bojerowej i Cumowniczej, tylko 500 m od Jeziora Kierskiego. W ramach inwestycji oddanych zostanie 13 domów w zabudowie bliźniaczej, w których znajdą się dwupoziomowe mieszkania o powierzchni 112 m2. Duża przestrzeń i dobrze przemyślany projekt wpłyną na codzienny komfort i poczucie swobody wszystkich domowników. Parter posłuży jako strefa dzienna, idealna do spędzania czasu w gronie rodzinnym. Znajdzie się tam salon z wyjściem na taras, aneks kuchenny, toaleta oraz pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze rozmieszczone zostaną trzy sypialnie oraz łazienka. Co istotne, dzięki zastosowanych rozwiązaniom konstrukcyjnym, projekt można dostosować pod indywidualne potrzeby nabywców. Oferowane mieszkania powstają na działkach, mieszczących się w przedziale od 319 do 397 m2.

Dlaczego warto postawić na Osiedle Bojerowa w Kiekrzu? Nowa propozycja GGW Development to proekologiczna inwestycja, podążająca za przyjaznymi środowisku trendami. Wśród zastosowanych rozwiązań wymienić można: fotowoltaikę, pompę ciepła, energooszczędne okna, ogrzewanie podłogowe.

Całość uzupełnia atrakcyjna lokalizacja, łącząca bliskość zieleni z dostępem do niezbędnych na co dzień punktów. W okolicy Osiedla Bojerowa działają m.in.: sklep, restauracja, szkoła, przedszkole. Okoliczne tereny zielone stworzą idealne warunki do sportów wodnych, joggingu, wycieczek rowerowych oraz spacerów.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz swoje nowe mieszkanie w okolicy Poznania.