Autor: Dopoznania.pl
22 września, 2021Newsy

Osiedle Czressino – nowy adres na Krzesinach

Wysoka jakość, funkcjonalne rozwiązania, atrakcyjna cena i dogodna lokalizacja – w takich słowach opisać można powstające na terenie Krzesin Osiedle Czressino. Jeżeli marzysz o własnym kawałku zieleni i odrobinie spokoju po pełnym aktywności dniu, nowa inwestycja dewelopera EVLO spełni Twoje oczekiwania.

Budowa Osiedla Czressino już wystartowała! Na działce zlokalizowanej przy skrzyżowaniu ulic Rudzkiej i Rymanowskie zrealizowany zostanie zespół 5 budynków, w których znajdzie się łącznie 18 lokali 4-pokojowych. Dwukondygnacyjne segmenty o powierzchni około 77 m2 zaprojektowano w przemyślany sposób, co przełoży się na codzienny komfort domowników. Na parterze znajdzie się reprezentatywny salon z otwartą kuchnią doświetloną oknem, WC, wiatrołap oraz hall. Piętro zarezerwowane zostało dla trzech pokoi, łazienki i komunikacji. Oferowane przez inwestora EVLO nowe domy szeregowe w Krzesinach oddawane będą w standardzie deweloperskim, jednak na życzenie klienta istnieje możliwość wykończenia pod klucz.

W cenie każdego segmentu, nabywcy zyskują taras, przydomowy ogródek oraz miejsce postojowe. Ofertę szeregowców w spokojnej części Poznania, polecić należy poszukującym wytchnienia parom i singlom, a także rodzinom, którym zależy na bezpiecznej przestrzeni do życia.

Za zakup nowego domu na Osiedlu Czressino przemawiają również atrakcyjne ceny, rozpoczynające się już 435 tys. zł. To doskonała alternatywa dla mniejszego i droższego mieszkania usytuowanego bliżej centrum Poznania. Zwłaszcza, że wybierają Krzesiny nie trzeba z niczego rezygnować. W okolicy inwestycji działają sklepy, punkty usługowe oraz placówki edukacyjne, a całość uzupełniają przepiękne tereny rekreacyjne.

 

Zgodnie z przyjętym harmonogramem realizacja inwestycji zakończy się w IV kwartale 2022 r. Skontaktuj się z deweloperem i wybierz swój nowy dom.