17 lipca, 2017Newsy

Osiedle dla spragnionych wrażeń

Kolejny bardzo nowoczesny i elegancki projekt Ronson Development nosi nazwę Osiedle Espresso. Zlokalizowany jest w Warszawie, w prężnie rozwijającej się dzielnicy Wola. Jest to miejsce idealne dla osób, których nuży monotonia i potrzebują dynamicznego trybu życia. 

Kolejny bardzo nowoczesny i elegancki projekt Ronson Development nosi nazwę Osiedle Espresso. Zlokalizowany jest w Warszawie, w prężnie rozwijającej się dzielnicy Wola. Jest to miejsce idealne dla osób, których nuży monotonia i potrzebują dynamicznego trybu życia. W okolicy roi się od różnych atrakcji, rozmaitych wydarzeń kulturalnych oraz usług miejskiej infrastruktury. Od centrum miasta osiedle dzieli zaledwie kilka kroków. Doskonale odnajdą się tutaj ludzie młodzi, ale również każdy kto jest energiczny i wciąż poszukuje nowych wrażeń.

Budowa inwestycji podzielona została na 4 etapy, w których łącznie przewidziano około 600 lokali. W ofercie umieszczone zostały mieszkania od 29 m2 do niemal 100 m2. Wnętrza posiadają funkcjonalny układ pomieszczeń, przyjazną architekturę oraz najwyższy standard wykończenia. Dodatkowym atutem jest fakt, iż budynki stoją na gruncie własnościowym, co oznacza brak opłat za użytkowanie wieczyste.

>> Sprawdź wszystkie oferty dewelopera.

Deweloper przygotował dla mieszkańców wiele atrakcji na terenie inwestycji. Jedną z nich jest np. Espresso Club. Jest to przestrzeń przypominająca pub, w której można miło spędzić czas, jednocześnie pogłębiając relacje z sąsiadami. Dużo radości sprawi zapewne również siłownia. W wybranych punktach osiedla istnieje bezpłatny dostęp do WiFi.

Warto pospieszyć się z decyzją o zakupie, ponieważ inwestycja okazała się być bestsellerem na rynku deweloperskim i dostępna została już bardzo ograniczona liczba mieszkań.

Zobacz inne inwestycje na Woli.