Autor: Dopoznania.pl
25 marca, 2021Newsy

Osiedle ENTER – III etap już w sprzedaży

Osiedle ENTER to nowa inwestycja mieszkaniowa, realizowana na terenie poznańskich Naramowic. Propozycja dewelopera Echo Investment S.A. cieszy się sporym zainteresowaniem nabywców, czego najlepszym dowodem jest uruchomienie sprzedaży trzeciego już etapu projektu. Atrakcyjny wybór powierzchni sprawia, że swoje miejsce znajdą tu zróżnicowane grupy klientów, których łączy chęć życia w atrakcyjnej części miasta, zapewniającej codzienną wygodę i odpowiednią dozą spokoju.

Zakup nowego mieszkania na Naramowicach to rozwiązanie, na które decyduje się coraz większe grono nabywców. Dzielnica dynamicznie się rozwija i oferuje mieszkańcom liczne udogodnienia, podnoszące poczucie komfortu. Na szczególną uwagę zasługuje budowa nowej linii tramwajowej, która jeszcze bardziej ułatwi przemieszczanie się po terenie Poznania.

Potencjał tej części miasta dostrzegł także deweloper Echo Investment S.A., odpowiadający za realizację Osiedla ENTER. Oferta powstającej przy ul. Sielawy inwestycji sukcesywnie się powiększa. Do sprzedaży trafił III etap projektu, którego zakończenie zaplanowano na IV kwartał 2022 roku. W ramach najnowszej fazy budowy oddane zostaną budynki oznaczone literami F, G, F. Z myślą o indywidualnych preferencjach kupujących, deweloper przewidział mieszkania w układach 1-, 2-, 3-, 4-, a nawet 5-pokojowych. Powierzchnie lokali mieszczą się w przedziale od 26 do 93 m2. Każde mieszkanie zyska balkon lub ogródek. Ponadto na terenie inwestycji znajdzie się wielopoziomowy parking, paczkomat oraz wiaty i stojaki rowerowe.

III etap Osiedla ENTER został ciepło przyjęty przez osoby poszukujące nowego mieszkania na Naramowicach w Poznaniu. Już ponad 45% lokali zostało sprzedanych. Skontaktuj się z biurem sprzedaży Echo Investment S.A., zapytaj o aktualną ofertę i wybierz nowe „M” skrojone na miarę Twoich potrzeb.