Autor: Dopoznania.pl
26 listopada, 2019Newsy

Osiedle Gardenia – sprawdź ofertę zabudowy bliźniaczej w Rokietnicy

Chronos Development Osiedle GardeniaW Rokietnicy pod Poznaniem firma Chronos Development realizuje atrakcyjną inwestycję Osiedle Gardenia. Jeżeli poszukujesz nowego domu w dogodnej lokalizacji, trafiłeś pod właściwy adres. 

Osiedle Gardenia to kameralny kompleks domów w zabudowie bliźniaczej pod Poznaniem, dedykowanych klientom, którzy cenią wygodę i nie wyobrażają sobie życia bez własnego kawałka zieleni. Aktualna oferta sprzedaży obejmuje dwa warianty nieruchomości – o powierzchni 91,80 m2 i 105,20 m2. Każdy segment ulokowany jest na działce liczącej 300 m2.

Z myślą o potrzebach nabywców, deweloper postawił na nowoczesną architekturę oraz przemyślany projekt pomieszczeń, zapewniający przyszłym domownikom maksimum komfortu. Ponadto klienci liczyć mogą na indywidualną aranżację wnętrza.

Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Szkolnej, w niewielkiej odległości od centrum Rokietnicy, gdzie znaleźć można sklepy, punkty usługowe, szkołę i wiele innych. Wygodną komunikację z Poznaniem zapewnia sieć dróg lokalnych, trasa ekspresowa S11 oraz połączenie kolejowe.

Chronos Development dba także o osobach, które kupują dom na kredyt. Inwestor współpracuje z najlepszymi doradcami i pomaga w procesie otrzymania kredytu.