Autor: Dopoznania.pl
9 listopada, 2021Newsy

Osiedle Hermes – zamieszkaj w otoczeniu nadrzecznej zieleni

35Osiedle Hermes to nowy projekt deweloperski realizowany na starołęckim brzegu Warty. Inwestycja stanowi część planu rewitalizacji tej części Poznania. Jeżeli poszkujesz odpowiedniego balansu pomiędzy wielkomiejskim stylem a odrobiną spokoju na co dzień – zamelduj się na Starołęce.

Powstające przy ul. Starołęckiej osiedle, zaprojektowane zostało z poszanowaniem przemysłowego dziedzictwa dzielnicy. I etap przedsięwzięcia obejmuje realizację 7-kondygnacyjnego budynku, w którym znajdą się 42 funkcjonalne mieszkania. Nabywcy zainteresowani zakupem nowej nieruchomości na Starołęce wybierać mogą pomiędzy lokalami w układach 2-, 3- i 4-pokojowych. Wiele spośród dostępnych mieszkań da możliwość wydzielenia zamkniętej kuchni z oknem. Oferowane w ramach Osiedla Hermes lokale, posiadać będą powierzchnie dodatkowe w postaci balkonów lub ogródków. Ponadto z myślą o wygodzie mieszkańców, deweloper zaplanował podziemne i naziemne miejsca postojowe, komórki lokatorskie, rowerownię oraz wózkarnię.

Mówią o zaletach nowych mieszkań przy ul. Starołęckiej w Poznaniu nie można zapomnieć o lokalizacji. Budynek usytuowany będzie w drugiej linii zabudowy, tuż przy zadrzewionej, nadrzecznej polanie nad brzegiem Warty. Liczne ścieżki spacerowe i rowerowe zadowolą zarówno miłośników relaksujących przechadzek, właścicieli czworonogów, jak i osoby stawiające na sport. Bliskość natury nie oznacza jednak rezygnacji z codziennej wygody. Starołęka pochwalić się może doskonale rozwiniętą infrastrukturą. W zasięgu ręki są tu m.in. sklepy, punkty usługowe, szkoły czy przedszkola. Całość uzupełnia dobry dostęp do komunikacji miejskiej.

Zgodnie z przyjętym harmonogramem inwestycja mieszkaniowa Osiedle Hermes oddana zostanie w I kwartale 2023 roku. Skontaktuj się z biurem sprzedaży i wybierz nowe „M” dopasowane do wszystkich Twoich potrzeb.