Autor: Dopoznania.pl
27 lipca, 2020Newsy

Osiedle Księżnej Dąbrówki: etap 11 w regularnej sprzedaży

Od początku lipca mieszkania w etapie 11. Osiedla Księżnej Dąbrówki znajdują się już w regularnej sprzedaży. Zostały otwarte rachunki powiernicze i klienci mogą już ze spółką Nickel Development podpisywać umowy deweloperskie.

Przedsprzedaż nieruchomości przy ulicy Zbrojowej zakończyła się z liczbą 18 umów płatnej blokady, które do tego momentu zamieniły się już w 11 umów deweloperskich.  – Wynikająca z redefinicji trendów w pandemii popularność mieszkań na przedmieściach, a szczególnie lokali z przynależnymi ogrodami, dostarczyła nam powodów do zadowolenia. Zakończyliśmy przedsprzedaż z wynikiem 30% i przystępujemy do podpisywania umów deweloperskich – relacjonuje Edyta Kołodziej, dyrektor sprzedaży i marketingu w Nickel Development.

W ramach inwestycji Osiedle Księżnej Dąbrówki – Zbrojowa powstaną łącznie 63 mieszkania. W puli dostępnych lokali nadal znaleźć można 41 „M” o powierzchni od 50 do 85 m2. Każde z nich posiada balkon, loggię lub taras. Ponadto do mieszkań parterowych przynależą ogródki o średniej powierzchni 152 m2. To wyraźnie więcej niż średnia dla nowych mieszkań oferowanych wraz z ogrodami w powiecie poznańskim, wynosząca 101,73 m kw.

Osiedle Księżnej Dąbrówki słynie z tego, że tamtejsi mieszkańcy przeprowadzają się niejednokrotnie z etapu na etap, w miarę, jak rosną ich rodziny i potrzeby życiowe. Skontaktuj się z deweloperem Nickel Development i wybierz swoje nowe mieszkanie w okolicy Poznania, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania.