Autor: Dopoznania.pl
19 lipca, 2021Newsy

Osiedle Laguna – nowe mieszkania w Siechnicach już w sprzedaży

Republika Wnętrz buduje w Siechnicach nieopodal Wrocławia! Do sprzedaży trafił kolejny projekt dewelopera – Osiedle Laguna. Inwestycja pomyślana została jako miejsce spełniające potrzeby różnych grup nabywców. Poznaj bliżej nowe osiedle koło Wrocławia i wybierz najlepsze rozwiązanie.

Kameralna inwestycja w Siechnicach to odpowiedź na potrzeby nabywców, poszukujących spokojnego i zarazem komfortowego miejsca do życia blisko Wrocławia. W ramach projektu dewelopera Republika Wnętrz oddane zostaną niewielkie budynki przypominające raczej wille niż bloki.

Na każdym piętrze znajdą się tylko dwa lokale, co zapewni mieszkańcom odpowiednią dozę swobody. Łącznie powstanie tu 180 mieszkań o powierzchniach od 43 do 62 m2. Klienci zainteresowani zakupem nieruchomości pod Wrocławiem wybierać mogą pomiędzy układami 2- i 3-pokojowymi. Zaletą oferowanych mieszkań są duże okna, zapewniające odpowiednią ilość światła dziennego. Na uwagę zasługuje także funkcjonalny projekt, co zapewni nabywcom swobodę aranżacyjną. Każde mieszkanie na Osiedlu Laguna zyska powierzchnię dodatkową w postaci ogródka (do 163 m2), tarasu (17,5 m2) lub balkonu (7 m2).

Inwestycja w Siechnicach to nie tylko komfortowe mieszkania, ale także przyjazne miejsce do życia, zaprojektowane z myślą o potrzebach domowników. Cała inwestycja podłączona zostanie do sieci miejskiego ogrzewania, a dobrej jakości wodę zagwarantuje zlokalizowana na terenie osiedla stacja uzdatniania wody. Deweloper zapowiedział także: miejsca postojowe, komórki lokatorskie, plac zabaw oraz wózkarnię.

Nowe mieszkanie na przedmieściach Wrocławia? Postaw na wygodę i zamelduj się na Osiedlu Laguna!